Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beteges dolog, ha a szomorúság...

Beteges dolog, ha a szomorúságot és a feszültséget munkával vezetem le?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogyha például valami miatt rossz a kedvem (összeveszés a párommal, családdal, barátokkal, vagy valami nem úgy sikerült ahogy elterveztem), akkor egyszerűen nekiállok dolgozni?


Informatikusként dolgozom, így tudok itthonról is dolgozni, és van hogy annyira felzaklat/feldühít valami, hogy 5-6 órát dolgozom még itthonról hajnali 1-2ig, amíg csak el nem alszom.

Persze ezt csak úgy sunyiban, nem jelentem be senkinek, és nem is kapok érte se lecsúsztatott időt, se túlórát.


Egyszerűen muszáj, mert kell valami, amitől néhány órára kiürül az agyam, és nem foglalkozom az érzéseimmel, csak elönti az agyamat a feladat, dolgozok mint egy gép és nem gondolok közben semmire.


Lehet jobb lenne berúgni helyette vagy elmenni futni, de engem a gépies dolgozás, a gépies programozás tud agyilag kikapcsolni.


2018. okt. 11. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj szerintem, de akkor már inkább egy saját projekten dolgozz, amiből van hasznod is :)
2018. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan tettem tiniként, le is raktam miatta 3 szakmát :D


azért annak is nézz utána, hogy milyen megoldások jöhetnek még szóba feszültség levezetésre, nem mindig a munka a legjobb


én van amikor csak telón elkezdek valami logikai játékot játszani, mondjuk nekem az agyam mindig pörög valamin és szerencsére nem nagyon stresszes az életem

2018. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyes vagy. Viccen kívül!!
2018. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen rendjén van.Értesz hozzá, megnyugtat.Én fabrikálni szoktam ezt-azt ha egyedüllétre vágyok.
2018. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól van nyomjátok csak el azokat az érzelmeket,ürítsétek az agyat attól megoldódik minden...sok sikert..
2018. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mielőtt még valaki elkezdi, nem pontoztam senkit, se fel, se le!

2018. okt. 11. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális is lehet akár, de szerintem kicsit sok. Érdemes néha kikapcsolni és más módját is megtalálni a kikapcsolódásnak.
2018. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak palástolod a problémákat, pedig jobb, ha szembe nézel vele és változtatsz dolgokon.
2018. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!