Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel aki nem tud másokkal együtt dolgozni?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, most egy gyárban dolgozom, mindig is gyárakban vtam. Legtöbbször a műszakvezetők szoktak kedvelni viszont akikkel dolgozom azok nem igazán szeretnek. A többi gyárat e miatt is hagytam ott, mert folyamatosan bántottak. Most ahol vagyok 2 hónapja folyamatosan bántanak, nem is ment a munka. 2 hete egyedül dolgozom azóta meg van a darabszám, sőt kicsivel felette is szokott lenni, de mikor mással vagyok akkor alig megy a munka. Valószínű egyedül fogok dolgozni, de így meg nagyon magányos vagyok és nagyon rossz az, hogy mások mennek műszak után is közös programokra, én meg így nem tudok kapcsolatokat kiépíteni, nincsenek barátaim. Hogyan lehetne ezen változtatni? :(


24/F


2018. okt. 14. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi a problémájuk veled? Lenézed őket? Beszólsz nekik? Undorral kezeledőket? Megjegyzéseket teszel tán okoskodsz?

Ilyenekért szoktak kiközösíteni meg rosszabbakért

2018. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első : pont nem ilyenek miatt szoktak. Az emberek sajnos megérzik ha valaki ‘más’, gyengébb és akkor abba bele rugnak. Szerintem itt is ez lehet a gond én is jártam már így milliószor.
2018. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Mello jól megmondta.

Bár nekem ilyen gondom nem volt, de bizony mindig megy a versengés egymással és vannak nagyképű emberek mindenhol akik el akarják nyomni vagy kiközösíteni azt akin lehet fogást találni.

2018. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt keresni mész be nem barátkozni gyengének meg a kedves embereket tartják akikbe szorult némi jó modor.Abba a 30 perbe meg olvassál valamit.
2018. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Engem is sokáig bántottak, de amióta változtattam, azóta tudok emberekkel gond nélkül együtt dolgozni.


Előtte gyakran sírva értem haza a munkahelyről vagy a mosdóban sírtam a kollégák beszólásai miatt. A kezdetekben mindig mondtam, hogy az ő hibájuk, meg hogy nem értenek meg, gonoszok, egyszerűen nem igazság, hogy ha valaki kicsit különc, akkor máris elő kell venni.


A főnökökkel viszont jól kijöttem.


Aztán rájöttem, ha több helyen jön elő, hogy amíg a főnökökkel elvagyok, a beosztottak bántanak, rávilágítottak a családom illetve én is megértettem, hogy a gond velem van. És ahogy írtam, miután változtam, azóta nincsenek incidensek a munkahelyen, amik sírógörcsöket váltanak ki belőlem. Jól megvagyok mindenkivel. :)


Ami velem a gond volt;


- vagy visszahúzódtam és goromba voltam avgy hirtelen bepörögtem és mindenkire öntöttem az ökörségeket.

- állandóan túlvállaltam magam munkában és ennek hangot is adtam, hogy lássák, tényleg keményen dolgozok

- rengetegszer túlizgultam a dolgokat

- lobbanékony voltam (va valami nem esett jól,m nagyon durván kiosztottam a másiakt, utána furdalt a lelkiismeret)

- apróságokon képes voltam vérig sértődni

- néha túl sokat beszéltem és olyan szituációkban amikor más egyedül szeretett volna lenni


Azért ha magam elé képzelem a régi énem, én se barátkoznék valakivel, akinek kétszer meg kell gondolnom, hogy mit mondok, mert lehet, halálosan megsértődik és jól kioszt, illetve egyszer pörög és nem lehet vele bírni máskor meg rá se lehet néznimert nyűgös :D

2018. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberekkel dolgozol együtt, nem? Nehogy már az legyen, mint az óvodában, hogy kiközösítik egymást. Nem kell vele foglalkozni, dolgozni kell. Ha egyedül, akkor egyedül. Barátkozni lehet a munkahelyen kívül is.
2018. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!