Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek az életemmel,...

Mihez kezdjek az életemmel, ha nincs semmihez tehetségem, nincs normális végzettségem, csak egyetlen dolog van ami érdekel és csinálnám, de ahhoz is alkalmatlan vagyok egészségügyi okok miatt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudnánk segiteni ha irsz még pár dolgot:

Milyen végzettséged van érettségi v 8általános?

Mi érdekel ennyire?

Miért nem vagy arra alkalmas?

2018. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo kerdes. Ugyanezekkel a problemakal kuzdok en is. Meg a gyari melot es kepes vagyok elcseszni, szinte barmit.
2018. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 rendőr akarok lenni,de egészségügyi és pszochológaii alkalmasságin is elbuknék.
2018. okt. 14. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké de mi a bajod ezzel a kettövel? Testi lelki fogyatékosság? Gyogyszeres kezelés alatt állsz? Vannsk papirjaid a betegségeidröl mibd a fizikaira mind a mentálisra pl nem vagy beszámithato?
2018. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Törődj bele, nem tudsz rajta változtatni.

Menj el gyárba

2018. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edzel sportoljal akkor jo kondiban leszel, szerintem mindenkepp probald meg csak te gondolod hogy elbuknal. Azert egy probat meger. Erettsegi az alap az kell aztan lehet menni rendeszeti iskolaba.
2018. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,pszichiátriai eset vagyok és egészségügyileg is van olyan problémám aki kizáró ok.

Van érettségim.Meg egy OKJ-m amivel nem tudok elhelyezkedni

2018. okt. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!