Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell a vagyonőröknek...

Miért kell a vagyonőröknek 24/48 rendszerű beosztásban dolgozni? Ez miért jó?

Figyelt kérdés
Ebben a munkakörben ez az elterjedt. Mondják, így csak havi 10 alkalommal kell menniük. 240 órára jönnek ki havonta. Én akkor sem értem mi ebben a jó. Egy helyen lenni 24 órát egyhuzamban, vagyis egy egész napot. Ez sok. Azért kérdezem, mert vonz a munkakör, a beosztást viszont embertelennek találom.
2018. okt. 14. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkaadónak jó. Másnak nem.
2018. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Így tudják legjobban kizsigerelni a dolgozóikat. Nem tudom, hogy ezekre mennyire vonatkozik a Munka Törvénykönyve, de ha igen, akkor rohadtul törvénytelen is (egy évben egy embernek max 250 túlórája lehet).
2018. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért jó, mert nem kell eldönteni, hogy ki legyen éjszaka, így igazságos.


Van ismerősöm, aki ilyen munkarendben dolgozik, azt szereti, hogy nem kell minden nap bejárnia.

2018. okt. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen munkarendben dolgozom és el nem cserélném. Egy a portásfülkében (bejelentve) és két nap otthon. Így tudom csinálni az autófényezést nem bejelentve.
2018. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a fizetés?
2018. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert sokan szeretik, hogy van 2 nap szabadnapjuk.

A beosztást előre tudják, lehet tervezni jövő hónapra is

2018. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!