Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitlehet ilyen szituacióban...

Mitlehet ilyen szituacióban tenni? Ti mit léptek vagy lépnétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy hete vagyok új munka helyemen rendes főnők és kolégák. Megvannak elégedve is velem és munkámmal. Ma bejött egy vendék és ordított velem lekezelő modon egy tökapró véletlen dolog miadt. Ráadasul sürdedgetett minket mikor leszünk kész mert hogy kajálni megy.

Eléggé megviselt.

Hiába mondták ne foglakozak vele de az embert még is bántja ez.


2018. okt. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ordìtott?
2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell tanulni lelkileg kezelni annak, aki emberekkel akar foglalkozni.
2018. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áááhh, kis kezdő még :D Egyet tanulj meg, ami alapszabály: ha dolgozol (bárhol), mindig lesz vki aki beléd köt, rendszeresen baxogat! Mit tehetsz ellene? Lexarod, kizárod, nem törődsz vele. Akkor lefognak szállni Rólad.
2018. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert bejött egy pali aki azt hitte h neki már van egy Nissan autója és ő az atyaúristen. Nekem nem aza foglakozasom h tanulmanyozam a müködésüket ha nem belúl takaritsam azt amit ő össze koszolt.

Már alappbol megszokasbol lehajtottam a csomagtartot erre rámordít h nem látom elekronikus. De mar elejen ott sürgette a goret is kolegat is mikor leszunk kesz mert kajálni megy siet. Egyrészt mi a fa..nak jönbe ha siet. Egy auto kulso belso takarítasa nem 5perc. Ráadasul voltunk 3 a mühelyben.

2018. okt. 15. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Idővel megszokod.


Én a mély vízbe kerültem. Első helyemen naponta ordítottak velem / velünk. Kb le se vettem a kabátomat és ordítottak.

Utána levő helyemen is megesett hogy ordítottak velem néha.


A jelenlegin nem ordítanak. Biztosan rosszul esne ha megtennék, de már a sok ordibálás mellett megtanultam, hogy a munkán kívüli dolgokba illetve a hozzám közel álló munkahelyi dolgokba kapaszkodjak. :)


Nem szabad felhúzni ezen magadmost még fáj, de idővel megtanulod lepergetni magadról. :)

2018. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást.

Nehezen viselem ha ordítanak de muszály leszek lenyelni. Nekem melóhelyen tök jó munka tá4sak is rendesek fönökök is.

Nem néznek le minket mert ők magasabb széken ülnek. Egyenranguan kezelnek minket munkásokat.

Ami ritka egy munkahelyen szerintem mostanság.

2018. okt. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!