Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is feltűnt, hogy ma...

Nektek is feltűnt, hogy ma már minden második (na jó, kicsit túlzás) ember személyi edző?

Figyelt kérdés
Dunát lehetne rekeszteni velük. Ennyire jólfizető állás? Vagy mi ez a személyi edző mánia? Nem akarom elhinni, hogy mindenki megél belőle. Mert hogy mint írtam, rengetegen vannak.

2018. okt. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
3000Ftnal kezdodik egy ora, raadasul le tudod tenni okjn. aki meg edz is es szereti is csinalni annak szerinted nem megeri? alig kell valami tudas hozza, aztan sokan inkabb kifizetik ezt az osszeget csak tudjanak egy jot beszelgetni edzes kozben/helyett es ne kelljen semminek se utananezniuk.
2018. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok az elhízott ember, akik már mindent próbáltak, semmi nem jött össze és már kaplkodnak az olyanokért, akik biztosítják nekik az álomsúlyt; nem csak átmenetileg, hanem tartósan.
2018. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet jól megélni belőle. Ahogy az összes hasonló jellegű munka, pl. körmös, sminkes, masszőr stb. ez is csak akkor működik, ha vannak megvezethető pénzes ismerőseid, akik hajlandóak ilyenekre költeni. Nekem 2 ismerősöm csinálja, az egyiket már töröltem is Facebookról, mert állandóan ilyen sz@rokat osztogatott meg, csoportokba rakosgatott be meg minden. A másik is valószínű így fog járni, mert ő is agyba-főbe reklámozza magát, amióta elkezdett ezzel foglalkozni. Már majdnem rosszabb, mint az MLM-es emberek.
2018. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!