Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire érdemes figyelni internet...

Mire érdemes figyelni internetes munkánál úgy, hogy megbízhatóak legyenek a megbízók?

Figyelt kérdés

Tapasztaltam már olyat is, hogy egy-egy programon belül regisztáltak, majd fizetés előtt törölték azt, pedig mindent pontosan csináltam, ahogyan kérték. Azt is tapasztaltam, hogy azok a megbízók, akik magánszemélyek, nagyon sokszor megbízhatatlanok, bármilyen munkánál: programozás, adatrögzítés, fordítás, stb

Köszönöm előre is a tippeket :)



2018. okt. 16. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl talalkozzatok szemelyesen es irjatok munkaszerzodest. Ha nem is teljes munkaidoset de valami szerzodesnek kellenne lennie. Ezert kamu az osszes szoba se jon semmi fele szerzodes csak csinaljad es majd kapsz penzt, na persze:D
2018. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!