Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudnék tenni ellene? Vagy...

Mit tudnék tenni ellene? Vagy ne is tegyek semmit? Vagy ez most megis mi?

Figyelt kérdés

Olyan “problemam” van hogy nem nagyon tudok baratkozni, nincsen egy darab baratom se, meg ugy full nulla tarsasagi eletem van.

Utalom is az embereket neha, de akkor nagyon, Es szerintem emiatt nem tudok mar mosolyogni se senkire mindig szomoru vagyok, bagyadt arcom van, es most egy olyan munkahelyen vagyok ahol mindenki happy csak en nem es allandoan kerdezik miert nem mosolygok es ez engem felidegesit, hogy megis miert vigyorogjak egesz nap amikor egyedul vagyok es mindenki szarik ram. Amikor szunet van ki se megyek az ebedlobe mert annyian vannak inkabb nem eszek egesz nap csak ne kelljen leulnom idegen emberek kozze, most mar en se tudom mi van, egyszer jol esne baratkozni maskor meg, megtudnek olni mindenkit. Ez megis mitol van?:D

Ja es mostansag az van hogyha valami negativ dolgot,kritikat lebaszast kapok akkor epphogy nem kapok sirogorcsot ugy tartom vissza.

Depresszios lennek vagy mi?



2018. okt. 17. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy, egy csajjal majdnem osszebaratkoztak de atraktak egy masik reszre es azota nem beszelek vele, meg ha valakihez mar csak hozza szolok ott terem a fonok es figyeli mit csinalok..
2018. okt. 17. 16:06
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
jó neked nem fáj semmid.
2018. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivan?:D
2018. okt. 17. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Csendesebb, visszahúzódóbb természetű vagy, akinek szüksége van térre, így vannak a pillanataid, hogy van amikor barátkoznál, van amikor nem.


Kissé kezdem unni, hogy mindenki depressziósnak vallja magát; az annál súlyosabb, mint, hogy az ember bágyadt meg néha barátkozna. néha nem.


Aggódnod nem kell emiatt. Mivel nem tudod kiadni a gondolataidat, nem fejezed ki az érzéseidet, ezért vágysz úgy a társaságra, mert akkor csordul túl az a bizonyos pohár amiben a ki nem mondott dolgok vannak.


Máskor pedig idegesít az emberek gondolata mert jól esik magadban lenni, merengenmi, élvezni a csendet, stb.


Én elkezdtem egy blogot vezetni, mert belekezdtem valamibe; a kutya se olvassa szerencsére, méájus óta írom. És ez segített ezt kontrolálni, mert ott aztán mindent kiírhattam magamból, így sosem törtek rám a "Hú de barátkoznék" momentumok és a vagy vele járó mély fájdalom hogy egyedül vagyok vagy a hirtelen bepürgés, amikor rázúdítom a dolgaimat pörögve mindenkire.

2018. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolód pedig szerintem arra célzott, hogy nincsenek fizikai fájdalmaid, nem vagy halálos beteg, stb.
2018. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rajtam is az segitene ha neten egy idegennek kibeszelem magam? Chatszobaba meg ilyenekbe ertem)

Mindig kedv fuggo hogy mit is akarok.

Elso valaszolot meg nem ertem hogy jon ez ide, de egyebkent szoktak fajdalmaim lenni ezektol, ilyen rohamok jonnek ram, orvos szerint depresszios roham es szedjek xanaxot de en nem akarom azt a szrt szedni, gyogyszerek nelkul akarok kijutni ebbol ezert irtam ki hogy tanacsokkal lassatok el. Es koszi az eddigi valaszokat:)

2018. okt. 17. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mi van:D"


Úgyan ez van, amit kifejtettél+ nekem ehhez fizikai fájdalom társul, szuró nyomó érzés a gerinc felső és a bal lapocka alatt.


Ezért írtam, jó neked, nem fáj semmid.

2018. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!