Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt aki Hivatásos Vadászké...

Van itt aki Hivatásos Vadászként dolgozik vagy ismer olyat vagy esetleg vadgazdálkodási technikusi végzettsége van és hasonló munkakörben dolgozik és tudna róla mesélni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 19:11
 1/6 anonim válasza:
Nekem volt egy oszt társam akinek a szakmája vadgazdálkodási technikus de nem abban dolgozik ugyanis ha nincs ismeretséged nem tudsz benne elhelyezkedni ő is egy gyárban raktáros ,mert nincs protekciója
2018. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csodálatos
2018. okt. 20. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Párom hivatásos vadász, én pedig sportvadász vagyok, szóval közeli tapasztalatom van. Mire vagy kíváncsi?
2018. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenre. Olvastam cikkeket, beszámolókat, hogy nehéz megélni abból a fizetésből, mégsem olyan a munkakör mint amilyennek hiszik, főképp hogy elhelyezkedni nehéz és mellette családi életet élni és a többi.
2018. okt. 21. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhelyezkedni azért messze nem lehetetlen, de ha nincs benned tűz és kitartás, akkor nem neked való. Nem csak vadásztatásról szól ez a munka, hanem bizony a járulékos teendőkről is (terület rendben tartása, lesépítés, kaszálás, villanypásztorozás, bizonyos papírmunka, stb.).

Nem mindegy, hogy apró- vagy nagyvadas területre, társasághoz vagy erdészethez mész (utóbbira mondjuk kezdőként nem sok esély van), illetve ott milyen feladatokat kapsz. Társasági szinten nem ritka, hogy a tagság által lőtt vadakat neked kell beszállítani, ami kb. egyenlő azzal, hogy sosincs nyugtod.

A fizetés egyáltalán nem kiemelkedő, de ha bizonyítasz és ügyes vagy, akkor tudod emeltetni, emellett borravalót kaphatsz a vendégektől, de ehhez szerencse is kell a szakértelem mellett.

Rengeteget tudnék mesélni.

2018. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, igen efféle munkaköröket olvastam én is és már egy ideje keresgélek a témában. Köszi a válaszokat és ha van még olyan amit fontosnak gondolsz tudni, várom :)
2018. okt. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!