Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti irodai robotmunkáról...

Ti irodai robotmunkáról váltanátok kasszázásra/árufeltöltésre/szalagmunkára?

Figyelt kérdés

Teljesen bele vagyok fáradva.

De legalább stabil, ülőmunka, nem kell emberekkel foglalkozni, hétfőtől péntekug van és nappal.



Szerintem ki kell bírnom itt. Fel kell pofozzam magam és ki kell bírnom.



Ti váltanátok?


2018. okt. 18. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri kipróbálni az említett lehetőségeket, hogy legyen viszonyítási alapod. :)
2018. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szevedjek még jobban, hogy elmondhassam, hogy szenvedtem még jobban?
2018. okt. 18. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam a másik oldalt, és ezerszer inkább az irodai munka.
2018. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a mottóm, amit most írtál lol.
2018. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bolti eladói munkákkal kezdtem több,mint egy évig dolgoztam benne. Elmondhatom,hogy az irodai munka jobb.

Szabad hétvége miatt is, ha ünnepek vannak nem kell bemenned nem úgy mint a bolti eladóknak. Egy irodai munkásnak több a szabadideje , nekem legalább is irodában jó volt a beosztásom. 15:30 ig volt.

Valahogy bírd ki, de mindkettő monoton tudom. Vagy emberekkel kommunikálsz, fizikailag tönkreteszed magad egy boltban a sok emeléstől, vagy irodában ülsz több szabadidővel... melyik éri meg jobban? Én még egyszer boltban nem szeretnék.dolgozni ,és nem csak a bunkó emberek miatt..a fizikai terhelést se bírom már úgy. Annyit meg egy bolt se fizet ,hogy én odamenjek.

Szerintem az irodai jobban megéri hosszútávon. Minden munka egy bizonyos idő után unalmas és monoton..még egy orvos is beleun a saját szakmájába. Látom olykor rajtuk. :)

2018. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

42,5 órát vagyok bent egy héten, de rossz az eloszlása, mert hétfőtől csütörtökig többet. Nem tudom, kinek jó, hogy pénteken ugyan előbb elmehetünk, de addigra életképtelen zombik vagyunk.



Mondjuk még így is jobbnak tartom a munkaidőmet, fix hétvégi szabadnapok (lehet találkozni családdal, barátokkal), se hajnal hattól, se este 10-ig nem kell dolgozni, se éjszaka és kommunikálni csak a munkatársakkal kell, nem ügyfelekkel pl.



Köszönöm, eddig megerősítettek, hogy maradjak a jelenlegi helyemen.

2018. okt. 18. 14:11
 7/12 Metionin ***** válasza:

Attól függ, melyik fáraszt le jobban, melyikkel keresel jobban, melyikkel van több szabadidőd, melyik biztosabb?

Igaz diákmunkában de én váltottam így, az irodai munka eleinte kényelmesnek tűnt aztán egyre többet követeltek egyre kevesebb pénzért, végül kiszámoltam hogy az éjszakai gyári munkával jobban járok és még órára is be tudok járni nappal.

2018. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam mindkét munkakörben, voltam eladó is, ezerszer inkább egy olyan irodai munka, ahol kevesebb emberrel kell foglalkozni. Én konkrétan az eladó-kasszás munkám alatt váltam szinte embergyűlölővé.
2018. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na ez az, én embergyűlölő vagyok enélkül is. Tuti nem bírnám.


Egyrészt introvertált vagyok és lefáraszt már önmagában a munkatársak jelenléte 9 órában, másrészt a fenti.



Akkor maradok még, remélem 2 éven belül révbe érek azzal, amit tanulok.

2018. okt. 18. 16:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem cserélném el,inkább irodai robotmunkát választanàm.
2018. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!