Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék gyorsan itthon...

Hogyan tudnék gyorsan itthon önéletrajzhoz képet csinálni magamról?

Figyelt kérdés

Hirtelen kaptam tegnap egy állásajánlatot, és küldenem kell önéletrajzot hozzá. Van önéletrajzom viszont nincs hozzá kép. Ma nem tudtam elmenni fotóshoz mert nem volt időm. Gondoltam itthon csinálok egyet de az nem nagyon gagyi? Igaz nem említette a hölgy a telefonban hogy fényképes legyen.

Hogyan tudnék itthon egy értelmes képet csinálni magamról holnap? Vagy küldjem el kép nélkül?

Nagyon fontos lenne, de tapasztalatlan vagyok ebben. Kérlek titeket, segítsetek ha tudtok!!

Köszönöm!

N



2018. okt. 19. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Suliból meg a régi érettségi tablós kép van, ami borzasztó. Meg eltelt azóta pár év úgyhogy azt nem szívesen tenném rá.
2018. okt. 19. 21:29
 2/12 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy ha nem képes önéletrajzot kérnek akkor nem kell

ha csinálsz egyet ami gagyi otthoni munka látszatát kelti akár gondolhatják azt is, hogy hanyag vagy

2018. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is gondoltam arra hogyha gagyi lesz az itthoni kép az még rosszabb benyomást kelt mintha anélkül küldeném el. de mire ma végeztem bezárt a fotós ahol igazolványképeket lehet csinálni :(
2018. okt. 19. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Beállszb egy egyszínű fal vagy ajtó elé, és szelfi vagy időzítés. Én is csináltam már.
2018. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg már egyáltalán nem elvárás a stúdiófotó. Egy természetes otthoni kép tökéletes, de véletlen se olyan idétlen kép legyen, amilyeneket fészbukra és instára szoktak tenni. Ne legyen túl komoly, egy kis mosoly belefér, ne grimaszolj, ne nézz bután, és ennyi.
2018. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Beállítottam a fényképezőgépemet a profilkép funkciót, és a szoba üres színes falához ültem, a gépet kitámasztottam, addig próbálgattam, amíg meg nem találtam a megfelelő pozíciót, automatikus fényképezésre állítottam, megnyomtam a gombot, és úgy ültem ott, mint amikor fényképésznél vagyok. Ha belóg valami a képbe, túl nagy lesz, akkor bármelyik programmal letudod vágni. Azért ez nem egy olyan nehéz dolog, főleg a selfik korában.
2018. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sajnos valami fotogén.

Köszönöm a tippeket!! Holnap megpróbálom, bízok benne hogy nem lesz szörnyű a végeredmény.

2018. okt. 19. 22:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a színes vagy a fekete fehér kép a jobb?
2018. okt. 19. 22:08
 9/12 anonim válasza:
Egyértelműen színes.
2018. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. okt. 19. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!