Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szombathelyen milyen munkahely...

Robi1980 kérdése:

Szombathelyen milyen munkahelyet tudnátok ajánlani betanított munkakörben?

Figyelt kérdés

Van munkahelyem és az éves bónusz miatt ezt az évet még megpróbálom a jelenlegi helyemen végig vinni. Erősen gondolkodom viszont azon, hogy februárban munkahelyet váltok. (Ha januárban felmondok, akkor egy hónap felmondási idővel kb. február elején tudnék kezdeni.)


Olyan munkahelyet keresek, ahol normális csapat van, tehát a lógós emberek előbb-utóbb kiszelektálódnak a cégtől... Fontos szempont természetesen a fizetés. Nettó 210 ezer forint számomra a minimum. (A pótlékokkal-túlórákkal stb. átutalt teljes összeg.)


Hogy mit értek azon, hogy a lógós emberek kiszelektálódnak? Nos azt, hogy nem "lasszóval kell fogni" az új kollégákat, hanem vannak kellő számban jelentkezők, hogy a nem megfelelő mentalitású embereket idejében el lehessen küldeni... Tehát olyan helyet keresek, ahonnan úgymond könnyebb kikerülni, mint be...


Érettségim van, idegen nyelvet nem beszélek. Munkatapasztalatom 18 év.


Ismerem már az Aptiv (DELPHI), EPCOS és az L.u.k. cégeket, ezeket nem szükséges bemutatni. (A L.u.k.-nál nagyon jó a csapat, tudom ajánlani másoknak is; én egészségi okok miatt hagytam ott fél év után, bár gondolkozom azon, hogy jelentkezem oda ismét.)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Betanított munka és Nettó 210 ezer forint minimum? Szerintem ez vicc, ilyen nincs.


A gyárakban erre jó, ha a 120-at megkapod.

2018. okt. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy Vas megyében van...! ;)

(Itt havi 160 a minimum átlag, amit jobbféle cége fizetnek...) Én most jelenleg havi nettó 230 körül viszek haza. A problémám a munkahelyemen a tendenciával van: Egyre több a magyarul nem beszélő külföldi, mert a jelenlegi körülmények mellett nem lehet hazai jelentkezőből betölteni a pozíciókat. Nem az zavar alapvetően, hogy külföldiek, hanem a színvonaluk... :(

Munkahelyek tekintetében az egyik legjobb minőségi mutató:

Menj be a mosdóba, s mérd fel a vécék állapotát! ;)

Ha egy munkahelyen ki kell írni, hogy:

- "Húzd le magad után!"; vagy

- "Használd a vécé kefét!",

akkor ott bizony nagy bajok vannak...!!!!

2018. okt. 22. 04:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugat-Magyarországon simán megvan a több műszakos operátorok bére netto 200 ezer, sőt ezen felül is. szerintem egy targoncás vizsgával több lehetőséged lehetne. Simán megkeresnek 250-300 ezret is nettoba.
2018. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!