Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha nem tudom...

Mit lehet tenni, ha nem tudom ezt a kolegáknak megbocsátani?

Figyelt kérdés
3 hónapja dolgozom egy helyen, betanulós munka. Van egy műszakvezető aki egy idegbeteg, senki nem tiszteli. Van egy csoportvezető, aki egy kiskirály és neki vannak a haverjai akik szintén kiskirályok. 3 nap után lehajítottaK a legrosszabb helyre, a legrosszabb ember mellé akit 2 műszak is utál, semmire se tartják, de azért szerették vna, hogy betanítson. Így hát mivel éreztem én ezt, nem nagyon ment a betanulás, se a munka, termelésem 0 volt. Elkezdtek baxogatni, de vhogyan hirtelen ráéreztem a gépekre és az összes típussal tudok már dolgozni és már termelésem is van, jónak mondható, egyedül vagyok diákkal. Viszont tegnap halottam, hogy kiakartak rúgni a cégtől már az 1. napon... meg ugye ott van az, hogy lehajítottak a legrosszabb helyre, ahol egyedül vagyok és 3x annyit is kell dolgoznom, mert a termelés mellett leadnom, csomagolnom is kell, ezt a többi helyen a csoportvezető csinálja, a többieknek csak termelni kell, nem kell adminisztrálni. Összegezve, nem vagyok nekik szimpatikus ezért nem akartak betanítani, megakartak egyből szabadulni tőlem. Már nem piszkálnak, de vhogy ezt nem tudom elfelejteni. Meg fordult a fejemben, hogy fel is mondok... ez mennyire gáz, ha ilyesmiért felmondanak?
2018. okt. 21. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy negatív megkülönböztetésben részsülsz, akkor mondj fel! Persze ha van hova menned.
2018. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel, de elárulom hogy szinte minden munkahelyen vannak kiskirályok, csicskák, hülyék stb
2018. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Na ide figyelj kispajtás.


Nekem mindenkinek való a munkahely, mint olyan, ez a tapasztalatom.


Igen, munkahelyre minden nap be kell járni, ott kell lenni több órát, fizetés kevés, tisztára nem éri meg.


Csak sajna valakinek nincs más választása.


De ha van más lehetőség, vagy olyan ember vagy aki megteheti hogy otthon youtube-ozzon akkor mondjál fel és röhögj rajtuk, mert téged nem "vettek be a buliba".


Problémáik lesznek? Majd dobsz nekik egy "én megmondtam" szöveget és kiröhögöd öket, csá.

2018. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyikehh
2018. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek aztán az értelmes kommentek...
2018. okt. 21. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, amiért felmond az ember. Fáj, de tovább kell lépni. Ha én minden alkalommal új helyre mentem volna, amikor megbántottak, több munkahely lenne az önéletrajzomban, mint zokni a fiókomban...
2018. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!