Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan kollégátok /...

Volt olyan kollégátok / beosztottatok akit a viselkedése vagy másokhoz való viszonyulása miatt lett kirúgva vagy került át másik helyre a munkahelyen belül?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a sztori és hogy fogadta a kirúgást?

Illetve ellenséges volt vagy idegesítően kedves?



2018. okt. 21. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hely, már nem dolgozom ott.


Na mikor oda felvettek jött dolgozni két csaj.


Ne ezek esténként meló után "bulikáztak", ki tudja mi mindent fogyasztottak.


Mire másnap megjelentek úgy nem sikerült kialudni a dolgot, elég érdekesen viselkedtek.


Na aztán idővel egyre fokozódott a dolog, gondolom egyre "jobb lett az esti buli".


Végül megváltunk tőlük, ez van sajna.

2018. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, akit áthelyeztek máshová a cégen belül. Ugyanúgy köszönt mint eddig, de nem volt idegesítően kedves. Aztán kirúgták, mert ott sem vált be. Miután felmondtak neki, már nem találkoztuk.
2018. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15:19 - a modora miatt helyezték át vagy csak a technikai tudása miatt?
2018. okt. 21. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Volt.

Egy 'nagydumás' kiscsaj, pályakezdő. Elküldték egy részlegről, felkerült hozzánk. A csaj azt állította h az előző részlegről azért küldték el mert féltékeny volt rá a főnöke mert az ott dolgozó férfiak(egyenruhások között dolgozom, mind férfi az irodistákat leszámítva) többet beszélgetnek vele. Felkarolta úgymond egy idősebb kolleganőnk h ne rúgják ki rögtön pár hónap után. Aztán mindig eltűnt munkaidőben. Azt mondta leviszi a postát, másfél óráig senki se tudta hol van. Vicc h amúgy ha rá tudtad venni, akkor ügyesen csinálta a dolgokat. Végül megkaptam őt én, h fogjam munkára. Közöltem vele h xy időben legyen itt és kezdjük. Megjelent de a konyhában trécselt, oda sem jött. Mire jöttem vissza ott ült bent a főnökömnél sírva h én nem szóltam neki. Szerencsére a főnököm levágta mi a szitu. El is küldték utána.

Vicc h ezek után még volt pofája azt kérni tőlem h lobbizzak érte h ne rúgják ki.

Azóta sem dolgozik, összefutottam vele egy hete kb.

2018. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most a mottó :"Akármilyen jól dolgozik, ha emberileg nem felel meg megválunk tőle!"
2018. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
Az egyik kolléganőt küldték el, mert mindig mindent "jobban tudott", meg pletykált mások háta mögött, és ezt sokan megelégelték, aztán bepanaszolták a főnöknek. Nem tudta, hogy el akarják küldeni, teljesen váratlanul érte, amikor szóltak neki, sírt is, miközben pakolta össze a cuccait.
2018. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
100%

Egy időben folyamatos munkarendben "négyműszakban" dolgoztam.

Volt egy műszakvezető aki szó szerint úgy beszélt az embereivel, mint a kutyával. Szidta alázta őket nyilvánsan.

Aztán egyszer az egyik srácot kezdte ugyanígy alázni aki már 10 éve a cégnél volt és a hangját nem hallották soha. A srác szó nélkül felállt a helyéről és lefejelte a kis patkányt. De úgy, hogy elterült a földön. 100 ember szeme láttára.

Jött a vizsgálat és kiderült, hogy ssenki nem látott semmit. Biztos megbotlott, elcsúszott vagy valami.

A srác nem kapott semmit, mert nem volt tanú. A főnököt meg áthelyezték másik részlegra ahol állítólag már nagyom meghúzta magát.

2018. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
15:19-es vagyok. nem igazan dolgozott, ha neg igen, akkor sok hibaval. Az uj reszlegen nem kellett penzzel dolgozni.
2018. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!