Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök minek örömködik hogy...

Főnök minek örömködik hogy adott kollega felmondott? Ha annyira útban volt miért nem rúgta ő ki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 20:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mert az nem úgy megy, mint ahogy gondolod.
2018. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

- Mert nem könnyű kirúgni valakit ha nincs rá nyomos oka

- mert nem akar végkielégítést fizetni

2018. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó munkaerő volt csak nem passzolt a csapatba.De nelünk ezt honnan kéne tudnunk?
2018. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
Szia Balu! Kérhetünk részleteket, mi történt? Miért mondott fel a kolléga? Mikor? MINDENT tudni akarok!!!
2018. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"mert nem akar végkielégítést fizetni"


Hát pontosan! A szánalom netovábbja!! Nem tetszik neki X ember ki akarná rúgnde de stop hát akkor végkielégítést kel fizetni neki! Hát az úgy már nem jó hát az píííízzzz az már kell nekem! Az anyámat is eladnám ha valaki fizetne érte!!


Hát mit teszek rászállok a kollegára kötözködök beszólok ha ha van sapka azért ha nincs azért és 1-2 hónap után a kollega "önként " felmond!!


Hurrá főnök! Hurrá! Megspóroltad a pénzt és más nem is számít neked ez a világon csak a píííízzz!!

Igaz hogy közben egy utolsó szart egy mocskot csináltal magadból de ez se gond, mert eddig is csak egy patkány voltál.


Finite la commedia

2018. okt. 21. 20:33
 6/28 anonim ***** válasza:
De hogy örömködik? Mit csinál? Mivel fejezi ki az örömét? Miért mondott fel a kolléga? Mikor történt? Kolléga már elment vagy a felmondási idejét tölti?
2018. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Mert esetleg a kollega nem volt útban.Lehet hogy nagyon is marasztalta a főnök,csak a dolgozó nem akart maradni.

Aztán mint egy szakìtás után a szánalmas ember megjátsza,hogy örül a dolognak.

(Ismertem egy ilyen magánvállalkozót.Gondolom,hogy a többi embere szemében megmaradjon a büszkesége)

2018. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"De hogy örömködik? "


Úgy hogy meg is mondja. Na végre elhúzott ez az őstulok (mondja ő az ős-ős-őstulok...) és nem nekem kellett kirúgni.


Meg is mondja így nyíltan.


De sokszor volt ilyen párbeszéd.


Főnök: megkérlek hogy mondjál fel. Menj innen.

Beosztott: nem mondok fel. Rúgjon ki.


Főnök: (csönd és hallgatás)

Hát persze hogy hallgatott mert a kirúgás az pénz!!!

2018. okt. 21. 20:42
 9/28 anonim ***** válasza:

Nézd, tényleg bosszantó, de a főnök pénze, és azt csinál vele amit akar. Miért rúgja ki ha idővel magától is elmegy a kolléga?

Rászálltak? és? A kolléga is tehetett volna olyan dolgokat amivel még nem károsítja a céget, de egy idő után nem ad más lehetőséget a főnökének csak azt, hogy elküldje.

Pl: Amit az én volt kollégám csinált.

Tisztelettudó volt, kulturáltan beszélt mindenkivel. Reggel 6-ra jártunk dolgozni, ő rendszeresen 7-8 órakor jött be. "Bocsi, elaludtam" Kiadták a munkát, ő nem rontotta el sosem, csak éppen nem tudta befejezni. Így a munkával késésben volt. Mindig azt hangoztatták, hogy aki ittasan, vagy drogosan jön be azt azonnal kirúgják. Nos a kolléga volt, hogy bent ebédidőben megivott egy pohár sört. Mi toleránsak voltunk vele, mert tudtuk mire megy ki az egész. Végül az állandó késések, az állandó betegállományok, és a munka lemaradása miatt a főnök végül kirúgta. Végkielégítést kapott.

2018. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

" A kérdező kommentje:


"De hogy örömködik? " ..."


Balázska, nagyon szépen köszönöm a választ! Unatkoztam, de feldobtad at estém

2018. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!