Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy valaki a...

Volt olyan, hogy valaki a munkahelyen sírt és ebből lett hátránya - részletek lent-?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert alapszabály, hogy a munkahelyen nem sír az illető, ugyanis abból hátránya származik, de én egyszer sem láttam olyat, hogy valaki, miután elsírta magát, el lett volna bocsájtva vagy kevesebbnek gondolta volna a főnökség.


Volt olyan eset, ahol tényleg baja lett abból az illetőnek, hogy elsírta magát a munkahelyen (kevesebbnek gondolták utána a felletesei, alkalmatlannak a pozicióra, vagy a kollégái viszonyultak hozzá másképp)?



2018. okt. 25. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
MekkorA baromság ez ? Ha sírni akarok,akkor sírok,nem a munkahelyem fogja ezt megmondani.Pl. bankban necces lenne sírva ügyet intézni,vagy pékségben sírva kiszolgálni,de ha valaki sírni akar,és nem tudja visszatartani akkor mi van ,összedől a cég ?
2018. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyzet függő.

Ha egy vezető beosztású ember egy tárgyalás közben elsírja magát, mert nem tud megegyezni a partnerekkel, az teljesen más, mintha Micike pityereg egy kicsit az íróasztalánál, mert csúnyán nézett rá a főnök. Az előbbi elég gáz.

2018. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát pedig aki a munkahelyén munka helyett (nyomós ok nélkül) sírdogál, azt eléggé leírják, mint gyenge embert.
2018. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálunk amúgy az előző helyemen az irodában sírta el magát a főnök, mert elege volt már a hétből és a rengeteg melóból és kirohant; de nem lett belőle baj - mondjuk tényleg más, ha ezt egy meeting kellős közepén teszi. (Azt tegyük hozzá, hogy egy nagyon keményen dolgozó ember) De én tényleg nem láttam olyat, hogy bármikor is baj lett volna, pedig láttam pár embert az irodában sőt más munkahelyeken munka közben sírni (pl kasszásnéni kiszolgálás közben).


Nekem amúgy ez nem gond, csak nem értem, akkor miért intenek mindenkit óva és miért alapszabály, hogy nem sírunk, mert a munkahelyen bajod lehet belőle.

2018. okt. 25. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
És te ugyanúgy nézel a főnökre azután, hogy ilyen bagatell dolog miatt előtted elsírta magát? Én bizos nem tudnék...
2018. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam még munkahelyen senkit sem sírni a munka vagy idegesség miatt.

Meghatódni láttam, és saját magam is jártam így, amikor pl. megtudtuk, hogy meghalt egy munkatársunk, vagy valamilyen évforduló alkalmával visszaemlékeztünk régebbi munkatársakra.

De úgy egyébként nem hinném, hogy annyira jellemző lenne a sírás munkahelyen.

2018. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"És te ugyanúgy nézel a főnökre azután, hogy ilyen bagatell dolog miatt előtted elsírta magát?" ; régi helyemen volt a főnök, de persze. Nagyon keményen dolgozott és tényleg mindenben segített mindent, egyszer a mécses pedig mindenkinél eltörhet szerintem.
2018. okt. 25. 10:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Én borzalmasan rossz élethelyzetben mentem életem első (és jelenlegi) munkahelyemre.

Mármint az én erőmhöz mérten, számomra nehéz élethelyzetben.

Hirtelen túlterhelve.


Plusz ugye bele kellett rázódnom a munkába magába, önbizalomhiányos, nyuszi vagyok.


Én sajnos többször is sírtam.

Szerencsére a mi csoportunkban több kell ahhoz, hogy leírjanak egy embert és nem én vagyok a legrosszabb eset. :D



Nem vagyok kedvenc, de kiközösített sem, mind mint ember, mind mint munkaerő.

2018. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!