Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megrendult a bizalmam a...

Megrendult a bizalmam a kollégámban, nagyon úgy néz ki átvert. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemen az egyik kollégámmal elhatároztuk,hogy egyéni vállalkozók leszunk,az építoiparban egyutt fogunk dolgozni.Ment is jól a dolog,rengeteg munkánk volt,amit egy fovállalkozó biztosított.Sajnos a kollégát baleset érte,utána egyedul folytattam,de intéztem a dolgait,hogy ne legyen megrovidítve és a mi segédeink utáni hasznot is átengedtem neki.Aztán elfogyott a munka a vállalkozónál,de az utolsó hónapom nem kerult kifizetésre,tobbszor jeleztem is a vállalkozónak.Pár hónap után jelentkezett a vállalkozó,hogy újból mehetnénk neki dolgozni a kollégával,aki idokozben felépult.Mondtam a vállalkozónak rendben,de csak akkor,ha átutalják az utolsó hónapot.Utánanéztek és kiderult,hogy már rég átutalták,de tévedésbol a kollégának,aki ´´elfelejtett´´ szólni nekem,meg a vállalkozónak,hogy lényegében hónapok óta jogtalanul jutott egy havi pénzhez.Azzal indokolta,nagyon megyozoen hogy tulajdonképpen nem is figyeli a számlaegyenlegét,mert a felesége rendezi a pénzugyeit...Nem hiszek neki.

2018. okt. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne tudni hogy tényleg ennyire balfax (én is ilyen vagyok :), vagy tényleg átvert. Ha az előbbi akkor legalább megbánást, szégyenkezést láttál rajta? Mert ha nem, akkor még ha nem is hazudott akkor sem dolgoznék vele tovább.
2018. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kis ellentmondásba keveredett,mert tudom,hogy neki is jon sms ha mozgás van a számlán,azt állította nem szokja elolvasni...
2018. okt. 25. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én se szoktam elolvasni az sms-ket; ha jönne X összeg, nem venném észre. Ettől függetlenül, ne folytad vele a vállalkozást, ha meginog a bizalom, nincs értelme.
2018. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!