Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Mit lehet kezdeni az ilyen kollégával?

Figyelt kérdés

Nemrég a mi részlegünkre került egy lány. Akinek be kellett volna tanítania táppénzre ment, így én lettem megbízva azzal, hogy mutassam meg neki a dolgokat. Eleinte rendben is volt minden, még mondta is hogy megy ez neki simán, és tényleg ügyes is amúgy. Közben én is csináltam a saját dolgom, de feltűnt, hogy állandóan visszajárkál a másik részlegre, mert ott vannak a barátnői. Elég sűrűn kijárogattak cigizni meg telefonozott munkaidő alatt is. Ami azért volt gáz, mert így is hiányok voltak. Jeleztem felé, hogy ez lehet nem kéne, mire azt mondta, hogy nem vagyok a főnöke, ne osszam be az idejét. Persze folytatta a barátnőzést, de mondtam neki, hogy akkor én nem fogok helyette megcsinálni semmit. Ráadásul a fülembe is jutott, hogy kibeszélt a barátnőivel, meg hogy én be se tanítottam őt rendesen, stb. Holott mindig mondtam neki, hogy kérdezzen nyugodtan, segítek, de ő magabiztosan rávágta, hogy ez megy neki. Úgyhogy azóta én csak munka kapcsán beszélek vele és ezt mondtam is neki. Erre ő még jobban besértődött, hogy én kirekesztem őt, és most levegőnek néz, a barátnőivel meg ezen röhögnek, hogy hú ő most biza nem szól hozzám.

Lehet valamit kezdeni ezzel a helyzettel?


2018. okt. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a főnöknek, hogy nem dolgozik jól, és nem hagyja magát okítani, még szép szóval se.
2018. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én sztorimat írtad volna le! Nagyon csúnya volt tőlem, de a kolléganődhöz hasonlóan viselkedtem. Hirtelen helyeztek át az új részlegre, fájt, úgy éreztem, az új helyen mindenki gonosz, a régibe vágytam mindig vissza.
2018. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami segített, az, amikkr jobban lettem és rá kellett jönnöm, hogy mindenki rideg és távolságtartó velem és a főnöknek egy nagyon kemény leteremtése; utána összekaptam magam és fél évvel rá majdnem hónap dolgozója lettem :)
2018. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy kiírtad a kérdést, mert végre egyszer ezt az egészet más szemszögéből is láthatom és nem csak azt, hogy én hogy voltam anno benne; ami még nagyobb erőt ad, hogy sose adjam fel a kemény munkát! <3
2018. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond el a főnöknek szorul.... szóra ami történt kettőtök között.
2018. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!