Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy pozícióra két héttel...

Ha egy pozícióra két héttel ezelőtt jelentkeztem, de még nem jeleztek vissza, akkor ezt már el is felejthetem?

Figyelt kérdés
Megnéztem, és még mindig meg van hirdetve.
2018. okt. 28. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos. Amúgy a hirdetéseket ált fix időre teszik ki előre, és nem törődnek a levételükkel.
2018. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A korábbi munkahelyemen az interjú után egy hónappal szóltak vissza, hogy felvettek, a mostani helyen pedig a jelentkezéstől számítva kb. két hét volt, mire behívtak interjúra. Ismerőseimnek szintén kb. hasonló tapasztalataik vannak.
2018. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi a válaszokat!
2018. okt. 28. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy 2 év múlva hívtak fel. Már rég máshol dolgoztam, és rég el is felehtettem, hogy jelentkeztem oda.
2018. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

90% hogy nem téged akarnak. Max akkor hívnak fel, ha az első fordulóban nem találtak megfelelő embert. Általában 1 hét alatt behívják a jelentlezőket. Kb az első 100-150 cv-t nézik át, többre se energia, se idő. És ennyihez bőven elég 1 hét.

2 hét után már lemegy a 2. forduló is, ha van.

2018. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.

Hát, akkor mindegy, ha hívnak, örülök, de ha nem, az sem akkora tragédia.

Neked is köszönöm a választ!

2018. okt. 28. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy telefont nyugodtan megereszthetsz, hogy hogyan áll a kiválasztás. Legalább látják, hogy tényleg érdekel a munka és nem vaktába pályázgatsz.
2018. okt. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
el
2018. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!