Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt a betanitott munkat is...

Ezt a betanitott munkat is elcsesztem szerintetek? Mi lesz igy velem?

Figyelt kérdés
A teszt jol sikerult es behivtak ma szobeli elbeszelgetesre. De olyan ideges voltam hogy pl megkerdezte a nö miert hagytam ott az elozo munkahelyet ahol ugye sokaig dolgoztam. En meg nagy szunet ohm mert mar unalmas volt. Normalis vagyok en?? Inkabb azt kellett vokna mondani keves volt a ber ez meg igaz is lett volna. Meg veletlenul olyan dolgokat mondtam ami nem is teljesen ugy van az oneletrajzban. oke munkakozvetito ceg segitsegevel mentem oda de attol a hr es is biztos latja az oneletrajzot. Hogy lehetek ekkora hulye?? Meg az ilyen fos munkakat is elbasom.

2018. okt. 30. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

"Meg az ilyen fos munkakat is elbasom."

Keress például a közeli Ausztriában jól fizető munkát és amiért nem lesz fos, elbasni sem fogod. De ha fos munkákat keresel itthon akkor ösztönösen elbasod.

2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vállalom a piros kéz özönt, de pontosan mi a kérdés, mit szeretnél megtudni? Ahogy olvasgatom, ez egy üzenetben átmehetne egy jó barátodnak "Jaj, nem vagyok komplett, mert elbénáztam az inerjút" címmel; mert tényleges kérdés nincs a kiírásodban.


Az, hogy mit gondol a nő, miután idegességedben nem adekvált választ adtűl a kérdésére, nem tudhatjuk; nem voltunk bent Veled a szobában, nem láttuk a nő arcát, nem ismerjük a reakcióját, nem látunk bele a gondolataiba.


Azt, hogy mit kellett volna mondanod, Te is tudod, még a kérdés leírásában is megemlítetted. Bár mondjuk én a változás és a kihívás iránti vágyamat hoztam volna fel meg azt, hogy olyan helyre vágyom, ahol több a lehetőségem.


Azt is jól tudod, hogy az önéletrajztól nem szabad eltérni.


Azt tudom javasolni, hogy valami stresszkezelő módszert sajátíts el, hogy ne légy ilyen ideges az interjú előtt, amitől fehér köd borul az agyadra és össze-vissza hebegj-habogj.


Ha gondolod, írd meg, pontosan mi a kérdésed, miben lehetünk a segítségedre és írok akkor egy értelmes választ.

2018. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű igen.
2018. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!