Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik európai országban...

Melyik európai országban (Anglián kívül) tudnék boldogulni angol nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Folyékonyan megy az angol, egészségügyi végzettségem lesz nem sokára, de sajnos Nagy-Britannián kívül máshol nem az angol az anyanyelv. Úgy látom hogy legtöbben német ajkú területre mennek, de én meg nem szeretnék.

2018. nov. 1. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Máltán is az egyik hivatalos nyelv az angol.

Emellett a skandináv országokban is előnyt jelenthet.

2018. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Svédországban dolgozik egyik rokonom és ott a svédet kérik, nem számít az angol, még akkor sem ha tudsz angolul.
2018. nov. 1. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagy-Britannia többi részén (Wales, Észak-Írország, Skócia), Gibraltárban és Írországban. Ezen kívül azt hiszem, még Málta az az európai ország, ahol az angol is hivatalos nyelv (a máltai mellett). Amúgy bármelyik európai országban előny, ha tudsz angolul, mivel világnyelv, de ha mellette a helyi nyelvet nem ismered, akkor nincs sok esélyed.
2018. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán Írország de tényleg talán.
2018. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A helyi nyelvet akkor valóban meg kell tanulni.
2018. nov. 1. 21:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Máltára nem hiszem hogy sokan mennének dolgozni.
2018. nov. 1. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Írország, Hollandia. Utóbbi helyen élek 10 éve, és csak tavaly kezdtem rendesen tanulni a hollandot. Az angollal símán boldogulok.
2018. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hollandia nekem is eszembe jutott, de gondolom ha valaki hivatalosan akar dolgozni, vagy nem egy vállalkozónál mondjuk én egy laborban ott kell a holland.
2018. nov. 2. 10:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul Hollandia még szimpatikus is.
2018. nov. 2. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig is mosogató-takarítókunkákat végeztem, jobbára bejelentve, és elég volt az angol. Persze, ahogy tudom, ez csak a nagyobb városokban van így.
2018. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!