Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatóknak miért éri...

A munkáltatóknak miért éri meg ilyen kis huszonéves lányokat alkalmazni HR-esnek? Kinek jó ez?

Figyelt kérdés
Kinek jó ez hogy ilyen ösztönlényeket alkalmaznak mindenhol akik a nekik nem tetszö férfiakat nem is hajlandóak felvenni, pedig alkalmasak a munkára még jobban mint más!! Ezzel a munkáltató is csak rosszul jár elesik azoktól az emberektöl akik TÉNYLEG AKARNAK DOLGOZNI. mért nem tesznek be oda érett embereket akiket nem az ösztöneik irányitanak hanem képesek normális döntéseket hozni?? Vagy ezek a kislányok beszpták oda magukat?? vagy anyuci apuci rakta be oda ezeket?? valaki magyarázza már el hol ebben a logika, kinek éri ez meg???

2018. nov. 1. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés már volt
2018. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ha volt is akkor sem tölem az biztos. most kérdezem ezt elöször mert dühös vagyok. érdekene ki hogy vélekedik erröl.
2018. nov. 1. 20:32
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

A punci az hamarabb munkát talál mint mi férfiak.

Gyakorlat ide vagy oda a punci dominál mindenhol 99% előny és biztos bejutás a nő vagy.

2018. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

3 hacsak nem kuplerájról van szó, ez nm igaz.

Szörnyűek tudnak lenni a hr-esek, buták, és semmihez nem értenek.

2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Sokan lehurrognak engem meg a kérdezőt is stb, de én is azt tapasztalom, hogy ezek a HR-es nők valóban pusztán a szimpátia alapján döntik el, ki az aki szerintük alkalmas akár rabszolgamelóra is, és ki nem. Én dolgozni akaró ember vagyok, jelenlegi munkahelyemen nincs panasz rám, gyakorlatilag a főnök könyörög kis túlzással, hogy ne hagyjam ott őket, de ahol ilyen fiatal hr-es csajok vannak, olyan helyekre soha nem vettek fel! Egyikőjüket sem érdekelte soha, hogy a jelenlegi helyemen meg vannak velem elégedve és akarják a munkámat!
2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem értek hozzá, csak félve kérdezem, mi van, ha a kis huszonéves lánykák direkt a nagyon csinos lányokat is elutasítják, mondván, hogy ne legyen konkurenciájuk?
2018. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Valóban baromság ezeket a "nőket" alkalmazni, mert valóban jó munkaerőket is simán elhajtanak pusztán azért, mert nem szimpik nekik akármiért... Elfelejtik ezek a csajok, hogy ott NEM randin vannak!
2018. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha van itt az oldalon most HR-es csaj, akkor válaszolhatna igazán, mi alapján dönti el, kit fog felvenni! Sokunkat érdekel a válasza!
2018. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Betanított melóra jelentkeztem, abszolút olyanra, ahova kb mindenkit felvesznek, a HR-es "természetesen" csaj volt, mai napig várom hónapok óta a választ, persze hiába...
2018. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Akkor ezek szerint minden ronda, antipatikus (a szimpatikus ellentéte) férfi munkanélküli?

Vagy ők mégis hogy kaptak állást?

2018. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!