Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem bunkó az ilyen...

Csak nekem bunkó az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Reggel köszön a főnököm. De mikor megyek haza sokszor nem. Vagy csak valami halk hellóval elintézi. Mikor elmegy és már nem jön vissza akkor sem köszön el, csak elmondja hova megy. Ha írok neki sms-t (munka miatt) nem válaszol. Múltkor megkért írjak neki ha lesz valami, írtam is és jó utat kívántam neki (távol volt, munkaügyben). Jó a kapcsolat köztünk. De egyre kiábrándítóbbak ezek a dolgai.
2018. nov. 4. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Túlagyalod.
2018. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon ráérthetsz...És erősen túlagyalod. Mondhatnám úgy is, hogy kimaxoltad a túlagyalást.
2018. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Udvaroljon is neked?
2018. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg kit érdekel?


Mármint nem az amit írsz hanem a fickó viselkedése.


Munkahely == pénz legyen rendben, a többi a fickót minősíti.


Én is így voltam vele, mondom kit érdekel a sok gyökér kollége meg ilyen meg olyan főnök, ha a pénz ok. akkor csináljanak amit akarnak.


Nem kell vele foglalkozni, mikor a pénzed megkapod, az a lényeg, max. ha tényleg ilyen gyökerek és ennyire zavar akkor kérsz több pénzt, és te nevetsz a végén.

2018. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én főnököm köszön a nap végén, pénteken jó hétvégét is kíván. Ha meg írok neki mail-t vagy sms-t válaszol rá. Még ha csak egy köszönömet, akkor is. Nem tudom hol és mit dolgozol, de egy tahó a főnököd, főleg ha mindig ilyen....? Gondolom nő vagy, nem igazán tisztel ha így bánik veled, vagy más beosztottal.
2018. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is can, hogy kollégának nem köszönök vagy nem mondom hogy egészségére, ha tüsszent, mert koncentrálok és nrm mert mem szimpi. Smsre időhiány miatt nem válaszolok sokszor, időhiány muatt. Itt is ez lehet a szitu.
2018. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen nem családtagok meg jóbarátok vannak,hanem nagyrészt olyan munkavállalók,akik nem saját maguk válogatják ki,hogy ki legyen velük egy környezetben a munkahelyen.Mindenki a fizetésért dolgozik,munka után megy haza,vagy ahová kell,és kis túlzással,de abszolút nem érdekli egyiket sem,hogy a kollegája hogyan él a munkahelyen kívül.Ezért nem kell túllihegni ezeket a kapcsolatokat,főleg a főnökkel nem.Jó utat kívánást,és egyéb jópofizásokat meg nem mindenki szereti,úgyhogy ne agyalj az ilyen köszöngetés dolgokon.Ha írtál neki sms-t,és nem válaszol vissza,ne írj többet és kész.A főnököd olyan amilyen,és csá.
2018. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
off, 6-os voltam. Most láttam, mennyi szót elírtam. Elnézést érte! A vonaton ülök, ami ráz és nem olvastam vissza.
2018. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es! Szeretem a munkám, mert pont hogy családias a légkör. Mindenki tud mindenkiről szinte mindent. Nem csak udvariasságból kérdezzük meg a másiktól hogy hogy van, vagy milyen volt a hétvége, hanem mert valóban érdeklődünk egymás iránt. Nem egy érzéketlen több száz fős gyárban vagyunk. Ha meg vki csak pénzért megy be dolgozni... szeretni is kell a munkát. Nekem ez megadatott. A többiek tudnak köszönni, meg válaszolni. És nem érdekből. A főnököm kiválogatta kikkel dolgozik együtt, mert neki nem mind1 ki van ott, kiben bízhat. Nekem az a furcsa, velem napközben kedves, ha kell segít, stb... de amiket írtam először nem vmi pozitív. Ennyi. De mindenki más. Van akit zavar, van akit nem. De ha köszönnek, illik köszönni, akárhol van az ember.
2018. nov. 4. 11:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy visszaköszönni illik, még ha nem is kedvel az illető, legalább egy "Te még mindig nem döglöttél meg?"-et vakantson el. Egy korábbi munkahelyemen osztottam ki kollégát, aki nem köszönt vissza, viszont rá fél óára odajött okoskodni valamit a munka kapcsán, akkor már érdekesmód ki tudta nyitni a száját. Ez egy utolsó, tirpák, suttyó dolog.

A "Hogy vagy?"-kérdést viszont már unom, egy hülye közhely, a kollégáim 99%-a nem is kíváncsi rá, hogy mi v an velem, ha elkezdem mondani, unotttan hallgatják. Ami már szintén a könyökömön jön ki, az a "Jó étvágyat!", amikor lemegyek a kantinba kivenni a kijáró félóra szünetet. Amikor 30 perc alatt min.6-an mondják az kissé irritáló, pláne ha épp tele van a szám, mert akkor ugye gyorsan le kell nyelnem, hogy egy megköszönést vakkantsak, nehogy tirpáknak nézzenek. Már arra gondoltam, hogy e A4-es lapra ráírom, hogy "Kösz!", és majd azt felmutatom.

2018. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!