Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokat dolgozol? Mennyit...

Sokat dolgozol? Mennyit keresel a munkáddal? Szereted a munkádat? Milyen előnyét vagy hátrányát tudod kiemelni az adott szakmának?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Senkinek semmi köze hozzá kategória.
2018. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget. 185 bruttó. Utálom. Hátránya: kö.csög emberek, sok munka,kevés pénz.

Üdv. egy METRO áruházas dolgozó

2018. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
1, Éppen elfogadható mennyiségben dolgozom; 2, Keveset, de nem sokat keresek; 3, Nem szeretem a munkámat; 4, Ilyen nincs.
2018. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Változó de álltalában igen.

Havi 300-350 huf.

Valamikor nagyon valamikor kevésbé.

Nemzetközi furgonos vagyok, szóval sofõr,különbözõ dolgokat szállítok.

Elõnyei, sok olyan helyre el jutok ahova egyébbként soha sem jutottam volna el, szép helyeken járok amiért valaki egy rakás pénzt fizet hogy el jusson, kedves embereket ismerek megstb..

Hátrányai, sokat kell vezetni de én szeretek, szûkösek a határõrök ezért valamikor éjszaka is menni kell hogy ott legyek idõben, napi 15 órát kell vezetni de volt olyan hogy már 18-19 órát kellet, igazából ez a határidõtõl függ,de van olyan hogy 1-2 napig utána nincs munka ez alatt ki pihenem magam és felfedezem a környéket.

Igazából 1-2 évig még csinálom aztán be fejezem, mert azért ez elég kemény meló, egy idõ után tönkre is tesz, csak az utazásért csinálom, szerintem minden embernek szükség lenne pár év utazásra hogy felfedezze a világ szépségeit.


21F

2018. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Imádom a munkahelyemet, imádom a munkámat. Jó, nem egy agysebészet, meg nem is az a végzettségem, amit dolgozok, de alapvetően emberekkel foglalkozom, ezt is meg kell tanulni, hogy kihez hogyan szólsz, kinek milyen hozzáállás fekszik, melyik beszállítóval milyen stílusban kell kommunikálni, szóval azt hiszem, az egyszerűsége ellenére hordoz magában kihívásokat és fejlődési lehetőséget.

Nem kell sokat dolgozni, de lehet, hogy ezt azért érzem így, mert szeretem csinálni.

Az adott szakma előnye? Munkámat tekintve gazdabolti eladó vagyok, megtanulsz emberekkel bánni, folyamatosan képzed magad, hogy naprakész információval láthasd el a vásárlóidat, gondolok itt pl. új dísznövény- és gyümölcsfajok és -fajták jellemzésére, a növényvédőszer hatóanyagok kivonására, engedélyokiratok lejáratára vagy épp meghosszabbítására, stb. stb., megannyi új információ. Új ismeretségek köttetnek. Rengeteg előnye van, bár ezek nagyjából az összes szakmára igazak lehetnek, specifikus előnyét nem is tudom, hogy tudok-e mondani.

Hátránya: nem tapasztaltam hátrányát. Hacsak nem az, hogy nem keresek annyit, mint egy vezérigazgató. Nem keresek rosszul, de tudjuk, hogy a fizetés, na az lehetne mindig több.

2018. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
330-450, attól függ mennyi a hétvége, az ünnepnap túlszolgálat stb. Amúgy mozdonyvezető, szeretni szeretem, lényegében azért váalsztottam ezt a pályát mert mióta az eszemet tudom érdekelt a vasút, a hátránya max annyi, hogy az ember nem fix időben dolgozik, illetve nincs olyan hogy hétvége vagy ünnep stb.
2018. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8 órát dolgozok, ami gyorsan eltelik, egy a baj, hogy ingázással együtt elmegy 12 órám. 8-tól 16-ig dolgozok, de 6tól 18-ig nem vagyok otthon, így mire hazaérek, már szinte semmi nincs nyitva, ügyeimet nem tudom intézni, hobbimat már-már feladni készülök, mert semmire nincs normálisan időm.

A fizetésem nem sok, csak a minimálbér, mivel nincs végzettségem, protekcióval vettek fel. Grafikus és nyomdász vagyok. Hétvégente járok suliba a végzettség miatt, úgyhogy tényleg abszolút semmi időm nincs magamra.

Ettől függetlenül nagyon szeretem a munkámat, teljesen az én világom. :)


19/L

2018. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Napi 8-12 óra. Belföldi kamionos vagyok, és szeretem csinálni.

Pénz átlagban 300-350.000 ft.

2018. nov. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Tervezőirodában vagyok. Utálom ahogy van. Nem a szakma részét, hanem a munkahelyet. A hely úszik a pénzben,valahogy mégsem fizetik ki a túlórát. Napi fél óra plusz szokott lenni, de heti 1x 1 óra is minimum. Ha a kollégák lelépnek akkor meg káosz van, az hülyeségük miatt is túlóra van. Ahogy találok jobb helyet lépek a fenébe.
2018. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A félreértések végett pályaválasztás előtt állok ezért szeretnék itt is minél több véleményt elolvasni mivel lehet h vannak itt olyan szakmák amikre lehet nem is gondlnék. Minnél többen írjatok légyszii!
2018. nov. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!