Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan 'hisztiztem' emiatt a...

Jogosan 'hisztiztem' emiatt a főnöknek?

Figyelt kérdés

Szóval a nyáron úgy jelentkeztem egy munkahelyre, hogy akkor még hosszabbitott, nyári program volt, 7-ig. Arról volt szó, hogy csak egy darabig lesz igy, miután már hamar sötétedik normálisan, 5-ig leszünk nyitva.

Na hát ez a program még mindig igy van. Rákérdeztem, hogy mikor változik, mert már 5-kor sötét van és senki sem jön cipőt vásárolni...."májd csak az újévtől, meglátjuk, mert a decembér még mozgalmas szokott lenni" Szóval most egy nap vagyok reggeltől estig, másnap rövidebb, igy váltakozva.

Na hát nekem nincs se kedvem, se fizetésileg nem éri meg, hogy egy egész nap itt üljek, este sötétben menjek haza a hideg házba, fütsek be és ugye kaját is csináljak, majd újra jöjjek vissza.

Ezt meg is emlitettem a főnöknek, hogy nekem ez igy nem jó, nem is erről volt szó... Annyiban maradtunk, hogy megbeszéljük még. Ugyebár ő dönt, meg ki is rakhat, ha akar emiatt, de szerintetek nem volt jogos a felháborodásom?

Első ilyen alkalom, amikor volt merszem 'megszólalni' a főnök ellen, kicsit örülök is, hogy legyőztem a betojiságom, de azért gondolkodom a dolgon, hogy hallgatnom kellett volna, ha maradni akarok?

Mit gondoltok erről? 22n


2018. nov. 7. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogosnak jogos volt.Ha kirúg emiatt, akkor eddig sem becsült meg téged.
2018. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden általad fontosnak tartott munkakörülményt írásba (szerződésbe) kell foglalni. A szóbeli megállapodásra nem tudsz hivatkozni. Ha nem sikerül megegyezni, nem kell elvállalni a munkát.
2018. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"22n"


Nem, nem hisztiztél jogosan. Ha nem emiatt, akkor valami más miatt hisztiztél volna.

2018. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!