Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkára lenne érdemes...

Milyen munkára lenne érdemes jelentkeznem, ahol nem kell kifejezetten pörgősnek, rámenősnek lenni?

Figyelt kérdés
Érettségi végzettséggel keresek állást. Abszolút nem vagyok lomha vagy buta vagy lusta, viszont tényleg nem vagyok az a kifejezetten agilis, asszertív személyiség, illetve szorongó alkat vagyok, amit hiába próbálok titkolni az interjúkon, nem jön össze, egyből levágják... Persze ezeken hosszútávon lehet segíteni, de nekem rövid időn belül kellene most állás. Ha esetleg van ötletetek, milyen munkakörökre érdemes így jelentkezni, akkor írjátok meg! :-)

2018. nov. 7. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvtáros?
2018. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, az nagyon tetszene, de oda könyvár szakosokat vesznek fel, nem? :/
2018. nov. 7. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Mikor mész valahova jelentkezni győzd meg magad, hogy te vagy a legmegfelelőbb az állásra. Mindenkinél jobban. Ha ez otthon sikerült a tükör előtt és komolyan elhitted magadról ők is el fogják és nyert ügyvéd van. Kifelé ne mutasd mi zajlik benned az interjú alatt.
2018. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*nyert ügyed
2018. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!