Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiába van diplomám meg nyelvvi...

Hiába van diplomám meg nyelvvizsgám, ha állásinterjún nem vagyok szimpatikus, csendes, szótlan és motiválatlan vagyok, sehova nem fognak felvenni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez diplomától is függ.
2018. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Összetett dolog, sok mindentől függ hogy kit milyen helyre, miért vesznek fel.


De mindezekmellett elmondható hogy nagyon sokat számít a jól sikerült állásinterjú és egy jól összerakott önéletrajz

2018. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az vegyes hogy szótlan, meg csendes vagy, legtöbb cégnél szeretik a nyitottabb embereket felvenni, de vannak olyan cégek ahol inkább a csendesebbeket részesítik előnyben mert szerintük azzal jobban megy a munka, ha nem beszélget a kollégákkal.

Sajnos láttam már ilyet.


Igazából függ az önéletrajztól, meg a múltadtól hol dolgoztál eddig, meg gyakorlatokon hol voltál mit csináltál.

Az viszont fontos hogy legyen motivációd, szeresd a kihívásokat, meg persze úgy kell tűnnie a dolognak hogy fejlődni szeretnél, meg tanulni is, mert ez nagyon sok helyen hatalmas előny, ha olyan felvételizőjük van akit később tudnak képzésekkel, betanítással más jellegű munkákra betenni, meg persze akik szeretik a kihívásokat és nem zárkóznak el egy meredek project elől. Interjún úgy kell beszélned hogy érezzék azt hogy te szeretnél fejlődni, tanulni és kihívásokat szereted. Erről egészen biztos fognak kérdezni, vagy papírt kell kitöltened ezzel kapcsolatban.

2018. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A csendes, szótlan nem feltétlen baj. Ha nem vagy valakinek szimpatikus, akkor nagyon nem mindegy, mi ennek az oka. A motiválatlanság nyilvánvalóan súlyos hátrány egy olyan munkakörben, ahol alapvetően önállóan kell dolgoznod.
2018. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha informatikus vagy, akkor csak a motiválatlanság hátrány ezek közül, de amilyen hiányszakma, ha nem feltűnő felvennének úgy is.


Ha munkapszichológusnak, HR-esnek, tanárnak jelentkezel, akkor nem.

2018. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a karrier,nekem az a lényeg,hogy leteljen a munkaidő és húzhassak végre haza.
2018. nov. 7. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem éppen mindegy hogy felvesznek-e.
2018. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegy,akkor meg majd valami gyàrba kell mennem robotolni,kevés pénzért
2018. nov. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!