Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Netto 1000-1200 óránként...

Netto 1000-1200 óránként futár munkára saját autóval jó fizetés?

Figyelt kérdés

Szóval eddig évekig egy fix helyre jártam diákmunkázni. Pár hónapja megszünt, és azóta az eddigiekhez képest nagyon rossz dolgom van az alkalmi munkázással. Rossz minden alkalommal új helyre menni és mindig bénázva dolgozni, de az alkalmik kivételével minden 800 vagy az alatt fizet, az meg nem elég hogy fedezni tudjam az egyetemi költségeimet.

És most kaptam egy ajánlatot hogy a fent leírt pénzért saját autóval futárként dolgozzak egy kis kifőzdének budapest belvárosában.

De a tulajjal beszélve rákérdeztem a benzinpénzre (ugyanis az mint tudjuk nem olcsó). Annyit mondott hogy az kijön a jattból. Csak szerintem a jatt az egyáltalán nem garantált hogy kapok. Illetve nem is érzem a vásárló dolgának hogy jattoljon. Ha ad elfogadom, de ha nem ad akkor annyi.


Szóval nem tudom mennyire érné ez meg. Viszont nagyon jól jönne egy fix hely. Csak egy érettségim, office használói bizonyítványom és egy nyelvvizsgám van. Próbálok hosszú hetek óta jelentkezni olyan munkákra amik ennek megfelelőek lennének, küldözgetem az önéletrajzomat egx csomó helyre. De a legtöbb helyről válaszra se méltatnak. Nemsokára meg elfogy a takarékom is. De nem akarok úgy se járni hogy több pénzem megy el benzinre mint amennyi bejön a melóból

Ti elvállalnátok így ezt a melót?


2018. nov. 7. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kiszámolnod. Ha már tudod, hogy egy nap átlagosan mekkora távot teszel meg, akkor már könnyen kibírod számolni.
2018. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami mondjuk még problémás lehet az szerintem egy esetleges meghibásodás. Kellemetlen lenne saját fizetésből javíttatni az autódat csak azért, hogy dolgozhass vele.
2018. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám. A benzin pénz kötelező ilyen munkánál, ne viccelj! Másrészről nem fogja neked kifizezni azt sem, hogy amortizálódik a kocsid. Állandó le-fel váltásoknál megtizedeli a kuplung kinyomócsapágyának reális élettartamát. Nem mindegy, hogy milyen autód van, egy Opelhez 4-5 ezerért kapsz ilyen alkatrészt, egy Toyota, Ford stb. lehet 30-50, 70 ezer is komplett szerkezettel.

S ez csak egy alkatrész.


Akkor vállalnám el, ha feljopna az állam e nélkül, de max csak pár hónapot, közben mást keresve. Maga a nettó órabér vidéken erős lenne, ott nem tudom, hogy milyennek számít.

2018. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne viccelj... kapásból szembe kellett volna röhögnöd a palit.

Jattból kijön a benzin egy futárnál??? Ne röhögtess...

Az autód javíttatását is jattból gondolta???

1000-1200 ft (netto) CÉGES AUTÓVAL nagyjából rendben van.

2018. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Budapesten itt simán gyorsétteremben vagy árút töltve is megvan a netto 1000. Csak azért kocsikázni csak kellemesebb.

De igen. Nem az a lerúgható autóm van.

Szerintem az lesz hogy megmondom hogy vagy állja a benzint vagy nem érdekel a munka. Szerintem más se fogja elvállalni anélkül.

2018. nov. 7. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Full hülyének néz.
2018. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Benzin költség + amortizációs költség (szerelés, alkatrész csere stb.) + 1200 nettó/óra+ ingyen kaja naponta. Ezt kösd ki, munkaerőhiány van úgyis.
2018. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem hiszem hogy szereltetni fogja a kocsimat.
2018. nov. 7. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem számoltam ki, de ez már ránézésre is hangsúlyozottan nem éri meg... A többiek leírták, miért.
2018. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha, az autó kopását fedezi kb.
2018. nov. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!