Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itt a gyakori kérdéseken...

Itt a gyakori kérdéseken mindenki királyi helyen dolgozik kiemelkedő fizetésért?

Figyelt kérdés
Ha valaki bármilyen munkahelyi visszásságról tesz ki kérdést, rögtön lehurrogják a válaszadók, hogy a kérdező tuti "Balázska", a kamukérdező. Ti nektek még sosem kellett olyan helyen dolgoznotok, nem voltatok rászorulva, ahol a főnökök minden szabályt felrúgtak, amit csak lehetett? Mert sajnos ilyen munkahelyek tényleg léteznek, bejelentett helyek is, ahol alapbérért mindennap túlórázni kell pl... Meg egyéb "finomságok"... Sose éltetek át ilyesmit? Vagy nem is ebben az országban éltek?

2018. nov. 11. 16:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Párszor megkaptam itt, hogy én csak egy kis közalkalmazott vagyok, ők meg a programozók, matematikusok, mérnökök stb 1+ millás fizukkal. Hát nem tudom, ennyi pénzből már csinálhatna értelmesebb dolgokat is, minthogy arctalanul menőzik egy fórumon. De persze nem vagyunk egyformák.
2018. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy olyan hely, ahol mindenki (még idióta, tanulatlan hülyék is, tisztelet a kivételnek!) névtelenül írhatnak, hazudozhatnak, mert úgy se tudja ki ő. Ezért persze itt mindenkinek nagy a szája, főleg akik beszólogatnak a másiknak, mert itt pótolják be amit a neten kívül máshol nem merik. Ezeket szűrd ki, szard le. Már nem is nagyon érdemes itt komolyabb kérdést föltenni, aminek tétje van. De nagyjábol már kérdést se, hisz legtöbbször ahelyett hogy választ kapnál, egyből kötöszködik mindenki, meg úgy szólnak bele mintha ők jobban tudnák. Ezek egy nagy senkik akik itt élik ki magukat, mert a való életben nem mernek szólni semmit. TERMÉSZETESEN AKINEK NEM INGE, NE VEGYE MAGÁRA!!! Vannak még olyan emberek, akik tényleg azért jönnek ide hogy segítsenek, ha valamit nem tudsz. Lehet, hogy ő már azt megtanulta valakitől, de te még nem, mert nincs senki aki tudja. De vannak azok, akik ugye hülyének állítanak be, vagy inkább csak próbálnak, mert te még azt nem tudod. De ezt úgy teszi, mintha ő már úgy született volna, hogy profi benne. A sok helyesírással kötöszködőt meg inkább hagyjuk is. Van az úgy, hogy valaki elír valamit, de ezt is el lehet mondani normálisan, de persze jobb lehülyézni. Na ezek, akik ahelyett hogy segítenének, kötöszködnek, meg mindennek elmondanak, megmutatják, mennyire egy nagy nulla emberek. Ide jönnek, ahol név nélkül nagy királyok, amúgy meg senkinek nem mernek ilyeneket mondani, mert a való életben úgy orba basszák, hogy megdönti a távolugrás világrekordját. De tényleg, nem győzöm hangsúlyozni, hogy vannak olyanok, akik tényleg azért jönnek hogy értelmes, hasznos választ adjanak, és ha valamit mégis rosszul tud, vagy csinál, emberi módon figyelmezteti, hogy ezt nem így kéne.
2018. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Balázska a párkapcsolatok témakörben van otthon. Aki foglalkozásügyben ír ki gyanús kérdéseket, az a munkaügyis troll. Ne keverjük őket!

A válasz: nem, nem mindenki dolgozik király helyen, és nem mondja senki, hogy Magyarországon csak olyan munkaadók vannak, akik teljes mértékben betartják a munkajogi előírásokat.

2018. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nekem van egy gyanúm, kik a "Balázskák". Mikor beígértem hogy kilépek ha abbahagyja, csak annyit írt: vegyél jó sok kólát meg chipszet. Nem fogom abbahagyni. Minden válaszom törlődik, amiben célozgatok a kilétükre, lehet hogy ez is?
2018. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nettó 80 ezret kapok heti 20 órára, nyugi.

De előtte étteremben dolgoztam, ahol a bevétel több mint 50%-a nem volt beütve (és azért naponta összejött az 1 milliós bevétel, mert nagyon híres helyről volt szó). A minőségellenőr látványosan le volt fizetve hetente minimum 1x, a tisztaságról ne is beszéljünk.

A munkatársak élvezettel rohantak a főnökhöz, ha valamit elrontottál, de ha ők rontottak el valamit, akkor lapítottak.

Felajánlottak már olyan munkát is, hogy 4 órára jelentenek be, napi 16,5 óra munka + nyitás/zárás (kisboltok). Mindezért kapsz egy nap 10 ezret. De csak minden másnap kell menni! Azaz 1 nap ledolgozol 2 napot.

Üdv Magyarországon! Azért én azt se hiszem el, hogy Budapesten mindenki nettó 300 ezer felett dolgozik, egyik ismerősömnél sincs ilyen, pedig informatikus a párom. A tesóm programozó, egyedül ő éri el a nettó 320 ezres fizetést, de ezért ugrania kell minden hétvégén és 12 órázik.

2018. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

"ogy Magyarországon csak olyan munkaadók vannak, akik teljes mértékben betartják a munkajogi előírásokat.


"


A kkv szektorban 2018 első negyedévben volt egy átfogó NAV OMMF munkaügyi ellenőrzéssorozat és 80% volt azon helyek aránya ahol KÖZEPES és SÚLYOS munkaügyi visszaéléseket találtak.... (a kis munkaügyi visszaéléskeket csalásokat bele se vették mert akkor 100% lett volna a csaló helyek aránya!


még 1x ez NAV OMMF hivatalos adat. 10ból 8 munkahely egy CSALÓ!!!!!!!!!

Mikor ezt ide kiírtam lebalázskáztak!

Na?

2018. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
A NAV mióta foglalkozik munkajoggal? Amúgy kérhetek hivatkozást?
2018. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Az épeszü ember menekül az ilyen helyekről, aki ott dolgozik az meg meg is érdemli, hogy hagyja magát...

Balázskát meg kár ide említeni, ő csak egy troll......

És jöhet a kedvenc kifogásom, hogy "nincs más", DE MINDIG VAN MÁS!!! ha meg nem akarsz változtatni akkor kussba viseld el!

2018. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

De kerdezo, dolgoztam xarul fizetett pocsek helyeken. A kulcsszo: dolgoztam. Mult idoben.

A jelenlegi munkahelyem jobb mint az osszes korabbi egy helyen. Szoval ha valami nagyon pocsek, akkor lehetosegek szerint valtani kell.

Amit itt sokan keptelenek elhinni hogy letezik a pocseknal jobb is.

2018. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, sose dolgoztam ilyen helyen, mindig megfizették. Csak hallomásból ismerek szemét munkahelyeket és főnököket.
2018. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!