Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetoválással és piercinggel...

Tetoválással és piercinggel ugye nem lehet valaki óvónő?

Figyelt kérdés

Középiskola elején még azt terveztem, de aztán csináltattam pár (szolidabb) tetoválást és piercingeim is vannak. Jelenleg mást tanulok, de azért tényleg szerettem volna gyerekekkel dolgozni és egy kicsit fáj a szívem, ha belegondolok. A piercingeket persze ki tudnám szedni, de a tetoválásokat nehézkes eltűntetni (és igazándiból nem is szeretném).

Nyugtassatok meg, hogy ilyen "stílussal" egyébként sem alkalmaznának sehol, hiába szerzek óvónő végzettséget :D


2018. nov. 12. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol vannak a tetoválások. Ha olyan helyen, amit el tudsz takarni, pl. a hátadon, akkor nem gáz. Az óvónő nyilván nem áll neki vetkőzni a gyerekek előtt.


A piercing már más téma, nálunk a hosszú lógós fülbevalót se szeretik, mert balesetveszélyes, simán kiránthatja a gyerek véletlenül a füledből. De pl. egy pici szolid orrékszer szerintem nem vészes.

2018. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Pedig de, diákmelón több lánnyal dolgoztam akik óvónőnek készültek és volt köztük aki már gyakorlaton is volt tetkókkal, piercinggel, egy másik piercinggel és rózsaszín hajjal. Már mindkettő dolgozik is.
2018. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne? Nyilván, ha halálfejet tetováltattálmaz arcod helyére vagy horogkeresztet a homlokodra, akkor esélytelen vagy, de amúgy simán felvesznek
2018. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem dajka ismerősöm van nyak-tetkóval, simán belefér. Ha ez alapján ítélkezik egy munkáltató, az őt minősíti.
2018. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gyerekem ovijában is van tetovált dajka, ebből manapság már szerintem nem csinálnak gondot ;)
2018. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyik ismerősöm óvóbácsi, neki végig van tetoválva mindkét karja. Oviban dolgozik, de mindig takarnia kell, nyáron is hosszúujjú ing.

Amúgy meg pedagógus hiány van, bárkit felvesznek.

2018. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!