Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell feleslegesen a...

Miért kell feleslegesen a másiknak munkahelyi stresszt okozni? A többi lent. Van valaki, aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
3 kollégámmal erőteljesen megváltozott a viszonyom. Igazából az egyikkel volt egy kisebb konfliktusom és ezért a másik kettő is haragszik rám :D mivel ők nagyon jóban vannak a munkahelyen kívül is. Persze igazán nem foglalkozom velük, de azért valahol mégis bántja az embert, ha a saját kollégái megcsak nem is köszönnek neki :/ es lehuzni 12 órát így elég gáz. Elmenni ez miatt nem akarok, megfutamodásnak érezném. Talán levegőnek kéne néznem őket :D
2018. nov. 14. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy felmondj és kimenj külföldre. Mert az nekik előny lenne, hisz helyetted is dolgozhatnának ugyanazért a bérért. Ez és a hasonló szenvedés meg boldogsághormonokat termel a proliknak. Persze miután felmondtál, jön a következő akit elűznek, hogy végül a munkahely is megszűnhessen. Utána közmunkásként már kielégült lesz.
2018. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tervben van külföld, de egyelőre a magánéleti dolgaim nem engedik meg, majd talán egy év múlva :)
2018. nov. 14. 13:51
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
3: Mert ugye nem léteznek stresszes alkalmazottak, akik próbálnak az új dolgozó fejére nőni. És irígységen alapuló csapatos összefogás sem létezik az új munkaerő ellen. És hol ütött meg gyökér stílust, és hol írt bármiféle bosszú tervről? Neked szövegértési gondjaid vannak, vagy mi a franc?
2018. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, én is külföldöt javaslom, ugyanezen okok miatt jöttem ki.
2018. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3as, Önnek komoly szöveg értelmezési problémái vannak 😀 egy szóval nem mutattam gyökér stílust és ki írta, hogy bosszút akar állni??? A levegőnek nézés hatalmas bosszú 😀😀 ne aggódjon, ment a piros kéz :) többieknek a zöld természetesen!!
2018. nov. 14. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Pedig van abban valaki amit a hármas ír. Három utál egyet, de a három a hülye. Nyilván kellett tenned neked is a helyzetért.

Mindenhova be lehet böfögni, hogy irány külföld, de ott is kiutálják azt aki nem tud beilleszkedni mondjuk

2018. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

6: Figyu, én 19-21 éves koromig egy gyárban dolgoztam, ahova protekcióval kerültem be. Már ezért is utáltak, meg azért is, mert fiatal voltam, még szülőkkel éltem, és így jóval többet tudtam magamra költeni a fizuból. Akkor mondhatni én voltam a hibás, amiért utáltak?

És nem igaz, külföldön sokkal befogadóbbak az emberek, nem nagyon megy a fúrás, inkább mindenki a maga dolgával foglalkozik. A 10 év alatt sehol nem tapasztaltam azt, hogy kollégák szórakozásból piszkálódnának.

2018. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, kedves Utolsó, egyébként nekem is az a gyanúm, hogy az irigységükből fakad a kiállhatatlanságuk, és igen, én igaz külföldön nem dolgoztam, de tanulni tanultam kint és megdöbbentő a különbség a kintiek javára. Szóval visszavágyom mindenképpen, de egyelőre nem mehetek. Itt kell túlélnem😀
2018. nov. 14. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem folyton ilyen gondjaim voltak; minden helyen volt egy ellenségem, illetve sokak tartottak velem távolságot. Rá kellett jönnöm, hogy bennem van a hiba. Változtattam, azóta nincsenek ilyen gondjaim. Ezt javaslom Neked is bármielőtt
2018. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért benned lett volna a hiba? Ne haragudj, nem akarok nagyképűnek tűnni, de ebben az esetben nem én vagyok a hibás. Az hogy két ember nem találja meg a közös hangot teljesen normális dolog. Ők reagáltál le rosszul. Túl sok itt a rosszindulatú ember :(
2018. nov. 14. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!