Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kollégám lépten nyomon...

Ha egy kollégám lépten nyomon sérteget, akkor az erőszak megoldás lehet? Próbáltam szólni neki finoman, hogy hagyja abba, de erre jobban csinálta.

Figyelt kérdés

Azon is gondolkodtam, hogy kigyúrom magam, hogy a következő munkahelyen mindenki rettegjen tőlem.

Ha valaki veszól, akkor megmondom neki, hogy játszuk le egy az egyben öreg.


2018. nov. 15. 07:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem célom a verekedés, de egyszerűen nem száll le rólam.

Minősíthetetlen megjegyzéseket tesz rám.

Én próbáltam diplomatikusan elintézni, de nem hatott.

2018. nov. 15. 07:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel (nézz utána melyik kategória, amit csinál pl. becsületsértés) ha megvered akkor téged csuknak le,h a feljelent.
2018. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem finoman szoktam visszaszólni, vagy visszaoltom, és egy idő után megunnak, mert nem vagyok könnyű préda a beszólogatásoknak.De ezt csak akkor csináld, ha nem zavar, hogy bunkónak gondolnak. Engem nem zavar, ergó simán nem hagyom magam, ha sértegetnek, viszont ezzel lemegyek az ő szintükre, amit utálok.
2018. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azon is gondolkodtam, hogy kigyúrom magam, hogy a következő munkahelyen mindenki rettegjen tőlem.

Ha valaki veszól, akkor megmondom neki, hogy játszuk le egy az egyben öreg."


Felesleges ősemberkedni, az többnyire csak neked üthet vissza 2x-esen.

Tűz ellen tűzzel harcolj, tartja a mondás.

Üvöltsd le a fejét valami jól megfogalmazott frappáns visszavágással, észbe fog kapni, az ilyen nem is érdemli meg, hogy finomkodj vele. Mármint szóban. Ha sérteget, sértegesd vissza nagyobb erővel. ;-)

2018. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy az 1-eshez hasnló válaszadókat mi motviálja. Vagy nem dug eleget, vagy magára ismert a kérdésben, vagy mindkettő. :)
2018. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Civilizáltan:

1 letojod mit mondd, megunja, hogy nem tud felbosszantani és megunja

2 jelzed a felettesednek

2018. nov. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de miket mond például? úgy könnyebb lenne segíteni, ha tudnánk.
2018. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél pörköltet nokedlivel tejfölel, és meditálj Istenre.
2018. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igyal sok tejet h eros légy.😁mert aki gyur az erős? Minek emberkedni az egy az egyben tipikus osbunko stilus nem igazan a munkahelyi konfliktus megoldas modja azzal te jarnal rosszabbul. De most tenyleg kigyurod magad s ugy gondolod megijednek?? Egy felfujt 50es kartol még nem leszel Bruce Lee megsugom ő se volt kigyúrt 150 cm 40 kilo mégis egy egesz gepsort szetszedett volna😁
2018. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenek figyelmet akarnak, mert sehol se érzik magukat fontosnak. Ha erőszakot alkalmazol, eléggé megadod neki, amit akar.

Inkább csinálj úgy, mintha egy jelentéktelen bolha lenne, pl. mikor jön és beszól, a mondat közepén kapd elő a telefonod, és mondd, hogy "bocsi, ezt most fel kell vennem, mindjárt jövök"

:D :D :D

vagy ha van ott ismerősöd kéznél, akkor fordulj oda hozzá valamivel

2018. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!