Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedveskedés vagy valami más?

Kedveskedés vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam sokat érdeklődik. Milyen volt a hétvégém, mit ebédeltem, meg ehhez hasonlók. Mindig poénkodik velem. De másképp mint a többiekkel. Múltkor korábban haza mentem. Szóvá tette másnap miért siettem? Kiakadt. Tegnap bent maradtam és örült neki. Ha éppen mobilozok, megkérdi mit csinálok. Persze nem tolakodóan. Kedvesen. Ha szólok neki megbántott, akkor kiengesztel valamivel. Nem tudom hogy szimplàn kedvességből, vagy más miatt csinálja.
2018. nov. 16. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszed itt a Naívát? Ha másokkal nem ilyen akkor sem tudod?
2018. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nem az elejétől ilyen. Meg én vagyok az egyedüli nő. Meg néha furcsán viselkedik. Pláne ha ideges.
2018. nov. 16. 13:29
 3/3 anonim válasza:
69%
Na, az ilyenből lesz a legnagyobb büdös bunkó, mikor kiderül, hogy hiába tette az agyát jó sokáig, nem lesz érte "ellenszolgáltatás". Mihamarabb állítsd le.
2018. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!