Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nappali 3 műszak (8 órás)...

Nappali 3 műszak (8 órás) általában hogy van beosztva? Elsősorban szállodai dolgozókra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az egyik műszak 13-21.30-ig van.Ez az utolsó műszak (szobaasszonynak).Ebből kiindulva vajon a délelőtti másik kettő hánytól hányig lehet beosztva?
2018. nov. 16. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már szállodában, és nálunk nem volt ilyen, hogy egy műszak fixen ettől eddig tart. Általában "reggeles" voltam, de nem volt fix kezdés, összevissza kezdtem 4-kor, 5-kor, 6-kor, 7-kor, és a végzés is ugyanígy volt, néha 8 órát, néha 7-et, néha 10-et, 12-t dolgoztam, ahogy épp beosztottak arra a hétre. Délutános, éjszakás beosztás is hasonlóan nézett ki. Egy hétre előre kaptuk meg.
2018. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom vki kezd 6 körül, aztán napközben, mikor több a tennivaló, vki besegít mondjuk 9-5 között. Közben aki 6kor kezdett hazamegy du egykor, őt váltja 13-tól 2130-ig.
2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!