Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezhet olyan ember, akinek...

Létezhet olyan ember, akinek az élete nagy álma, hogy közterületfelügyelő legyen?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos hogy léteznek, sok ember meg kérdezni magától hogy létezik ilyen meg olyan és igen létezik, sok sikert kívánok :-)
2018. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, aki erre a bankok által indított általános banki ügyintéző szakkörbe, bocsánat tanfolyamra jár, és nagyon lelkesen szokta hangoztatni, hogy ezzel beteljesedik az élete, szóval ennyi erővel a közteres szakma is lehet vonzó valakinek. Végül is, ők rád szólhatnak, hogy ne dobd el a szemetet, ne sörözzetek a bolt előtt a padon, meg ilyesmi... gyakorlatilag teljhatalmúak.
2018. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Kis ráfordítással másokat felügyelni, nem annyira sok pénzért, ha s személyisége is megvan hozzá, akkor okés a dolog.
2018. nov. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nekem közmunkában dolgozva volt egy munkatársam, ötvenes évei elején járó tipikus proli. Egyértelműen irígy volt rám, mert én még a húszas éveim közepén jártam, szülőkkel laktam, így a fizuból is jobban jöttem ki. Ő a cég állandós dolgozója volt. És rámvetette, hogy ő milyen büszke rá, hogy mindent elért, amit akart, én tuti nem fogom. Erre megkérdeztem, hogy mégis mit ért elérés alatt, tekintve, hogy minimálbért keres, és hogy még sose járt külföldön. Erre azt felelte, hogy mi a fenét csinálna ő külföldön, sose vágyott. Tehát akkor ezek szerint az volt neki élete álma, hogy minimálbérért nyírja a füvet. Van ez így. :O :)
2018. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elég lekezelően írtuk róluk.Pedig már egyetemi szak is van közterületfelügyeletből
2018. nov. 18. 17:49
 6/10 A kérdező kommentje:
És elég jól is keresnek.
2018. nov. 18. 17:49
 7/10 anonim válasza:
100%
Persze, a másik nagy álom meg a közmunka. :D
2018. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Elég lekezelően írtuk róluk.Pedig már egyetemi szak is van közterületfelügyeletből."


Persze, hogyne..... báááár......végül is van szabad bölcsészetből is...

2018. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, a mai világban, ahol mindenki a diplomájából akar megélni, és persze sokat is akar keresni, nehéz elképzelni, hogy valaki "csak úgy" a mának akar élni. Pedig - tetszik, vagy sem - a boldog élet valahol ott keresendő, nem pedig a kéthetes luxusúton, amit évente egyszer megengedhet magának a pógár.
2018. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te mi a francról beszélsz?Közterületfelügyelőnek kell a diploma bizonyos beosztásokhoz.Van is ilyen irányultságú diploma
2018. nov. 22. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!