Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki elkezdte lejáratni a...

Valaki elkezdte lejáratni a cégemet online. Milyen ember az ilyen? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Különböző névtelen fórumok tele vannal bejegyzésekkel, amik a cégemet szidják. Eddig nem volt semmi, csak most egy ideje. Feltételezem, hogy egy ember áll a dolgok mögött, aki egyszerre témaindító és válaszoló is. A Google sajnos megtalálja ezeket a dolgokat, ha valaki rákeres a cégre és elkezd utána olvasni, akkor valószínűleg választ inkább egy másik céget.

2018. nov. 18. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van-e oka a lejáratásra? Volt esetleg valaki, aki megalázó bánásmódban részesült és/vagy igazságtalanul rúgták ki?
2018. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

"Milyen ember az ilyen?"


Irigy.


Hacsak nem nálad dolgozott és elbántál vele csúnyán anno, akkor csak dühös és bosszúszomjas.

2018. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igazából lehet feljelentést tenni......
2018. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is voltak amúgy ilyen terveim az egyik ex-munkahelyemmel (vendéglátóipari egység volt). De aztán rájöttem, hogy ez semmit nem változtatna, meg talán még nekem jönne ki valami rossz belőle. Így csak szimplán adtam rájuk a Facebookon egy nullás értékelést. :)
2018. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon bosszant,akkor kiírom több helyre is,de csak akkor ha tényleg megsértettek,vagy úgy bántak velem.Amúgy jó módot választott erre,mivel én is utánaolvasok cégeknek,honlapoknak először,csak azután döntök.Viszont azt is meg tudom állapítani kommentek közül,mi falls,mi nem.
2018. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#1: Nem tudom, mi lehet az oka.
2018. nov. 18. 13:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha feltételezésed szerint egy ember csinálja ezt az egészet, akkor te valszeg tudod azt is hogy miért teszi. Ha tudod, hogy ki Ő, akkor szerintem jobb lenne, először kettesben megbeszélni vele a problémát. Mivel ilyet csak egy sértődött, bosszúszomjas ember tesz. De ha neked nincs semmi félnivalód, akkor jelensd fel rágalmazásért.
2018. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6: De tippelsz valakire?
2018. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Nem.
2018. nov. 18. 13:05
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Tuti Balázska az! :D
2018. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!