Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ajándékot vehetnék a...

Milyen ajándékot vehetnék a kollégámnak búcsú ajándékként 3000-ből?

Figyelt kérdés

Kb 3000 FT-ot szánnék rá, de nem tudom mit szeretne, szóval valami általános, de esetleg poénos ajándékra lenne szükség. Spanyolországba költözik a családjához, 30/ff. . 1 hét múlva már ott kezd egy másik cégnél.

Köszi előre is!



2018. nov. 20. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Kínai boltban szoktam valami bohókás játékot venni -pl volt egy gumilabda amiben volt egy kosárlabdapálya és ha kosárra dobtál, akkor a gumilabdából üdvrialgó hang jött ki; volt a crazy frogot játszó bugocsiga, k
2018. nov. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
ézi meghajtásos ventillátor,ami vizet spriccelt, zenélő-villogó toll, stb. Ezek humoros dolgok, az exkollégáim örültek. Én egy pompont kaptam am, amikor elmentem és azóta is a táskámon van. :)
2018. nov. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
(ja a ventillátor, ami vizet spriccel, állat formájú)
2018. nov. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valami apró lakásdekort vennék,amiről új otthonában eszébe jutsz ha ránéz.
2018. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem menj el a HM-be és vegyél egy csomag zoknit.


Az pont 3000.


Vagy vegyél egy sálat, az is kb. 3000.

2018. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ajándékot venned, pláne, hogy így keretek közé szorítod az összeget.
2018. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyrosra meghívás, sörre meghívás inkább, tudtok még egy jót dumálni, értékesebb, mint egy porfogó
2018. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!