Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit gondolhat rólam a...

Most mit gondolhat rólam a főnököm? Én most nagyon szégyenlem magam 22l

Figyelt kérdés
Ma voltam vásárolni és találkoztam vele de én akkor pont az óvszereket nézegettem ő meg bámult engem.
2018. nov. 20. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy van magánéleted.
2018. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Jújj, ez elég ciki! Szegény! :D Én mindig alaposan körülnézek a boltokban, nincs-e egy kolléga a környéken véletlenül, és még nézelődés közben is figyelek. Nem is tudok rendesen, felszabadultan vásárolni. Ez sem túl jó.
2018. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges vagy, nemi életet élsz, van magánéleted, kB ennyit gondolhat. Bár ha az óvszer mellett még egy strap-on-t is betettél a kosaradba akkor az már kicsit kellemetlenebb
2018. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi ciki nincs. Elég sok felnőtt ember szexel, és óvszert is használ. Legalább látja, hogy a közeljövőben nem akarsz GYESre menni :D
2018. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért bámult, hogy mikor mész már odébb, mert ő is venni akart és nem akarta, hogy lásd, mert szégyellné magát.
2018. nov. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi szégyellnivaló van? Én volt, hogy egy kollegámmal ugrottam be patikába terhes tesztért. Miért kezelünk tabuként teljesen természetes dolgokért?
2018. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hát az cikibb lett volna, ha a nemi beteg gondozóba futtok össze :D


az, hogy nem akarsz gyereket, vagy akár egy éjszakás kalandod van az a te magánügyed nem?

ha ott dugtok a főnök asztalán és rád nyit, na az gáz, az ha gumit nézegetsz, vagy veszel az nem gáz


lehet csak kíváncsi volt milyen az ízlésed :D hogy az epreset, vagy az almásat szereted jobban :D

2018. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt is megkockáztatnám, hogy inkább a főnöködnek kellene szégyellnie magát, amiért bámult. Bár nem tudom, pontosan mit takar a bámulás. Mindegy, a lényeg, hogy te semmi rosszat nem csináltál, nem is értem, mért érzed ezt cikinek.
2018. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak azért bámult, mert nem lát olyan jól messzebbre, és próbálta kitalálni, hogy te tényleg a kollégája vagy, vagy egy idegen, aki hasonlít rád.
2018. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!