Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan légitársaság ahova...

Van olyan légitársaság ahova jó angol nyelvtudással, a tanfolyam elvégzésével, de érettségi nélkül felvesznek? Angliában BTEC et csinálok és az elég hozzá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem BTEC Level 2 elég, 18 év fölött kell lenni. Keress rá a neten fennt van hogy mi kell hozzá, én anno amikor ugyan így akartam elhelyezkedni utána néztem de nem mostanában úgyhogy nem akarok rossz infót adni. Azt tudom még hogy nehéz bekerülni.
2018. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Level 2 az nem biztos hogy elég, és csak 1 éves az a féle képzés. A BTEC level 3 képzések 2 évesek, és leginkább ezeket nevezném teljes értékű szakmáknak, szóval szerintem annak biztos jónak kell lennie. Cserébe ha elvégezted és úgy döntesz, hogy tovább akarsz tanulni ezen a vonalon, akkor akár jelentkezhetsz egyetemre is ezen a vonalon, turizmus-vendéglátásra ha jól tudom?


Ha mégis csak a level 2 lesz, akkor arra azt tudom mondani, hogy szerencse kell hogy felvegyenek, hisz sokkal nagyobb a level 3-as, vagy akár felsőoktatást végzett munkaerő, és egy munkáltató nyilván a magasabb végzettséget redzesíti előnyben és azt veszi fel.


Szerintem level 3-at csinálj, mert az biztosabb a munkára, és kettő legyet egy csapásra, mert ha pár év munka után megunod, akkor talán visszamehetsz egyetemre is az említett szakra. (Feltéve ha a BTEC jegyeid elég jók hozzá.)

2018. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az alap ami kell ugyebár GCSE 9-4 (A-c) kell ami egyenlő a level 2 képzéssel. Kitűnő angol kommunikáció és írás, úszás tudás, 18 vagy 21 fölött kell lenni. Ezen kívül még vannak az extra dolgok pl más képesítések, beszélt nyelvek, tapasztalat stb ami feljebb visz.
2018. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De tényleg igaza van a 2.nak is hogy inkább juss túl a level 3 képzésen is mert utána ha akarsz tudsz menni egyetemre is.
2018. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!