Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az óvodapedagógusok között...

Az óvodapedagógusok között szokott lenni konfliktus?

Figyelt kérdés

A szülő-óvodapedagógusok közötti konfliktusokról sokat hallani.

De érdekelne, hogy az óvónők jóban szoktak -e lenni egymással? Vagy hogy kezelik, ha az egyikőjüknek nem tetszik amit a másik kitalált vagy ahogy neveli a gyerekeket?



2018. nov. 21. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Élő példa anyukám. Igen van, nem is akárhogy.

Új főnök jött pár hónapja, de ő egyáltalán nem foglalkozik a gyerekekkel .

Beleeszik a kajájukba, ha a gyerek megöleli lecseszi hogy anyád előtt ölelgess. Nem normális az a nő. Anyám csinálta az összes papírmunkát míg ő az irodában ült és ki tudja mit csinált egész nap. Az eloadasokat állandóan magnózta, nem foglalkozott a gyerekekkel , versmondással, énekléssel. Székeket pakolni pl az évnyitóra nem volt hajlandó vezető beosztásban...majd a 90evesek állnak..ha nem pakolják anyáék .. És még a többi... Unokanővérem és anyám is ott dolgoztak...pár hete mondtak fel mind a ketten . Azóta jobb helyük van .

2018. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na én ettől tartok.

Óvodapedagógusnak készülök és felmerült bennem a kérdés, hogy egy csoportban van 2 óvónő meg még talán egy dajka, vajon nem -e vesznek össze azon, hogy ki találja ki a karácsonyi műsort vagy hogy mi legyen a következő fejlesztő játék. Vagy abban, hogy hogyan játszom a gyerekekkel.

Illetve én nem vagyok az a fajta pletykás lány. És amiatt is félek, hogy a társ óvónőnek nem leszek emiatt szimpatikus.

Sokszor látom, hogy az óvodákban az óvónők csak pletyiznek az udvaron én akkor is szívesebben a gyerekekkel foglalkoznék.

Kicsit ezektől félek őszintén. Bár lehet butaság előre ilyeneken aggódni.

2018. nov. 21. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szokott lenni.

Embere válogatya, de általában jóban vannak.

2018. nov. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!