Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mcdonalds dolgozók! Ti hogy...

Mcdonalds dolgozók! Ti hogy bírjátok a műszakvezetők stílusát? Nálatok is ilyen kis mitugrász,20 éves, főnökösködő, megalázóan beszélő műszakvezetők vannak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Én az ilyet levertem, eddig bárhol is dolgoztam.

Most már öregebb vagyok, csak elküldeném a jó édes anyjába, aztán lelépnék onnan.

2018. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekiben ugyan sosem dolgoztam és középkorú vagyok, de diákmunkás koromban sok ilyen kis nyikhajjal találkoztam. El is jöttem onnan egyből. Ez nem olyan munka amit ne találhatnál bármelyik sarkon, ez tucatmeló. Ha ilyen veled valaki húzd a fejébe a papírtálcát és gyere el.
2018. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Azt miért megalázó hogyha megmondja mit kell csinálnod, nem csinálod/szarul csinálod meg és emiatt lecsesz?
2018. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát egyrészt gyakran akkor is így beszélnek, ha nem rontasz el semmit. Másrészt meg azért, mert emberileg nincs fölötted (sőt gyakran sokszor inkább alattad), és senki nem engedhet meg magának ilyen hangnemet egy másik emberrel. Már csak azért sem jó vezető, mert ilyen hangnemben beszél, magáról állít ki bizonyítványt ilyenkor.
2018. nov. 23. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
De amúgy azt nem értem, hogy a kérdésben minek kiemelni a fiatal életkort? Mert ha egy ötvenes fószer főnökösködik még mitugrászkodik, akkor már nem gond?
2018. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi következménye van? - Jelenti az illető, akit megvertek; eljárás indul; a bántalmazó fél (ha bizonyítható, hogy ő volt) repül - ha 8 napon túl gyógyuló sérülést okoz, komolyabb következményei lesznek.


Kedves kérdező; javaslom, hogy keress új helyet, ha a felettesed stílusa számodra elviselhetetlen. Ha a műszakvezető nem teljesíti a kötelezettségeit és nem csak arról van szó, hogy ő 20 éves, Te meg 30 és nem esik jól Neked, hogy utasításokat ad 10 évvel fiatalabbként, akkor pedig az ő feletteseit lehet értesíteni.

2018. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

9 voltam. Tegyük fel, hogy 28 évesen vezetői státuszba kerülnék és elmondanám a 40 éves beosztottamnak, hogy elkövetett egy hibát és figyeljen oda legközelebb vagy megkérem, hogy valamit tegyen meg és lekever egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat, majd rám förmed, hogy "Velem Te így nem beszélsz" meg, hogy "Mit képzelsz, én idősebb vagyok nálad", nagyon megdöbbenék. :D Aztán jelenteném a HR-en az esetet.


Akár tenyérbemászó a stílusom, akár egy tündibündi angyalka vagyok és akár 28 vagyok vagy akár 48 és akár kemény munkával kapaszkodtam fel, akár protekcióval kerültem a pozíciómba, nem így működik.


Én dolgoztam gyorsétteremben amúgy (nem voltam műszakvezető) és az úgy nézett ki, hogy mindenki mindenkivel ordított; felettes a beosztottal, beosztott a beosztottal, beosztott a takarítónénivel, takarítónéni a beosztottal, Juliska a kutyájával... És a műszak alatt végig. Mindezt úgy, hogy megállás nélkül pörögni kellett, ha 2 percre megálltál akkor gond volt, stb.


Nos ott is a leteremtések 80%-a nem volt jogos, illetve valami olyanon alapult, amit finomabb hangnemben is meg lehetett volna tárgyalni. De ha eszünkbe jutott volna behúzni a főnöknelk vagy egymásnak, akkor repültünk volna - hiába mutogattuk volna a biztonsági felvételeket, hogy "megérdemelte". :D


Nem ez a folyamata a dolgoknak.

2018. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet katonásan csinálni, higgadt tettrekészséggel, panaszmentesen. Várhatóan nagyon kihasználja majd, mégis tisztelni fog. Idővel ragadhat is rá valami emberi tartás, részben valószínűleg neked köszönhetően, így akár meg is érhet a feladatára, bár erre a mai mezőnyben elég kicsi az esély. Egyébként hallottál már róla, hogy az utóbbi két évben elviselhetetlen és ki tudja meddig súlyosbodó szakemberhiánnyal küzdenek a legnagyobb cégek is? Amiben csak számottevő gyakorlatod van, kicsit is mered vállalni, hogy mélyíted a tudásodat benne, egy hitelesen végigvitt állásinterjú után minimum vigyázni fognak a telefonszámodra, és nem potom bérek várhatók.
2018. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bantalmazast lehet buntetni. Szep is lenne ha stikaba mindebki szetverhetne egymast :D foleg munkahelyen! Vagy ti hol eltek? Oviban,
2018. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!