Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegen dolgozzak? Bűntudatom...

Betegen dolgozzak? Bűntudatom van, hogy nem haladok határidős dolgokkal, és ha most pihenek akkor később meg lesz a böjtje.

Figyelt kérdés

Határidős dolgokkal kellene haladnom (hétvégén is, de otthonról), de tegnap is reggeltől estig ezt csináltam és agyilag is már teljesen elfáradtam. Nagyon sok a munka és nagyon túlhajszoltnak érzem magam. Estére belázasodtam, a közérzetem ma sem a legjobb, de már csak 37-es hőemelkedésem van.


Van amit szerdán le kell adnom, de most őrlődöm, hogy a mai nap a gyógyulásé legyen vagy próbáljam magam ismét belevetni. Az elmúlt időszakban magamra is alig volt időm, két hónap alatt már ez a második legyengülésem. Szabadságot nem vehetek most ki, és táppénzre se akarok menni


2018. nov. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha ki akarod teljesen csinálni magad, akkor dolgozz. Ennyire ne élj már a feudalizmusban! A munka komolyan többet ér neked, mint a saját egészséged?
2018. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Azért adnak ennyi munkát határidőre mert látják, hogy elvégzed. Azonnal fejezd be a nem fizetett túlórát. Kicsúszol hát kicsúszol
2018. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párom nem mert eljönni betegszabadság, mert még most ér véget a próbaideje. Ennek hatására majdnem kórházba került, két hetet kell kihagynia minimum és nagyon erős (és rohadt drága) gyógyszereket kap.

Ha nem pihenés ki magad, akkor még nehezebben gyogyulsz majd meg és a munkád is kárát látja.

2018. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mégis mennyit fizetnek neked a megállas nélküli munkáért, hogy megéri tönkretenned magad?

Néha igenis meg kell állni pihenni, különben kórházban végzed. A szervezeted legyengült, mert elfáradtál. Legkésőbb a feladat leadása után menj el pár napra pihenni! Ha nem szabira, akkor táppénzre. Ezen felül pedig jelezd a főnöködnek, hogy túl szoros határidőket szab. A hétvége pihenésre van!

2018. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy beteg ne a munkával foglalkozzon; ha kicsúszol a határidőből, meg kell értenie a vezetőségnek, hogy nem a meccset nézted, hanem beteg voltál. Érdemes dokit is meglátogatni, ha cirkuszolnának; ami nem jogos, ha betegség miatt nem dolgoztál.
2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt a hetet még leadnám, de aztán új meló után néznék, mert ez hosszú távon tarthatatlan.
2018. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!