Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kik mehetnek önkéntesnek...

Kik mehetnek önkéntesnek pszichiátriai osztályra besegíteni? Milyen végzettség vagy mi kell ahhoz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél menni?
2018. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék oda menni. Csak érdekel mert múltkor amikor bementem ismerőshöz látogatóba több nem köpenyes fiatal volt benn foglalkozást tartani, megkérdeztem az egyik orvostól, hogy ők kicsodák. Annyit mondott, hogy önkéntesek. Aztán most gondoltam megkérdezem hátha tudja itt valaki
2018. nov. 25. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
"Kik lehetnek önkéntesek" rész ad egy kis leírást, hogy kiket láttál [link]
2018. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ezt találtam (9. pont) (bár ezt még nem olvastam végig, hogy ez is önkéntes-önkéntes vagy képzett, diplomás dokiról van szó itt) [link]
2018. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton amúgy nehéz rákeresni, mert a legtöbb találat a pszichiátrián való önkénteskedésről a "kényszer kezelés vs önkéntjelentkezés" -ről szól.
2018. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!