Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz az, ha valaki 2 nyelvvizsg...

Gáz az, ha valaki 2 nyelvvizsgával és 5-ös érettségikkel elmegy biztonsági őrnek vagy közterületfelügyelőnek?

Figyelt kérdés
mondjuk úgy hogy betegség miatz nem vették fel a rendőrtisztire,de mindenképp rendészeti pályán akar maradni,arra meg nem hajlandó hogy mást tanuljon

2018. nov. 29. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, mert szereted és jelenleg nem fizetnek rosszul ezen a téren...


Az viszont már egy másik kérdés, hogy ennél nagy valószínűséggel több rejlik benned szellemileg, és többre is kompetens lennél. Ez már rajtad múlik.

2018. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon vicces.


Amúgy is ebben az országban 10-ből 2-3 ember dolgozik azt ami a végzettsége.


Én 36 éves vagyok, a szakmámban, ami a végzettségem kb. 3 hónapot dolgoztam és annyi elég is volt.

2018. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

nem gáz, de készülj fel arra, h ha idegen nyelven kell megszólalnod, akkor úgy fognak rád nézni, mint egy ufóra! :D

nem jellemző a 2 idegen nyelven beszélő bizt. őr....

2018. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

1.: Nem. Anno a Westendben dolgoztam. Az ottani őrök között több diplomás srác is volt. Még meteorológus is!


2.: Miért őr? Miért nem FBŐ-s vagy közteres vagy katona...mondjuk katonai rendész? Ha a katonaihoz nem vagy alkalmas a betegség miatt, a közteres és az FBŐ még mindig mehet!

2018. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

az a gáz, hogy sok ostoba alul iskolázott rendőr van, mindenki rendőrnek születik, de van aki tovább tanul :D


a köztereseket meg hagyjuk inkább :D inkább biztonsági őr legyél azok sok esetben jó arcok, meg tudsz mellette fejlődni is akár

2018. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

5.-nek.


Fejlődni őrként?


Te egy troll vagy, vagy nettó idióta! A biztonsági cégeknél a jó állások 99%-át volt zsaruk kapják! Civilként lehet 20 diplomád meg 40 nyelvvizsgád, akkor is telibe fosnak!

2018. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

nem ranglétrán előre jutást értettem ezen te nettó idióta :D


pl ismerek olyat akinek volt jól menő vállalkozása lerakta a biztonsági őri szakmát, mert úgy volt vele most jól megy, de ha bedőlne bármi, akkor jó ha van más lehetősége és sajnos be is dőlt a vállalkozása (1 törvény és kuka 1 iparág)

elment éjjeli őrnek és képezte magát, ott tanult szinte egész éjjel és lerakott 2 szakmát (nem csak kitanulta hanem papírt is szerzett)


én informatikusként simán eltudnék menni éjjeli őrnek és fizetnék a rezsimet és rengeteget tudnék tanulni, mint most ahogy most is otthon, meg melóhelyen


ha te nem látsz túl a ranglétrán és 1 munkahelyes életen, akkor kettőnk közül te vagy az idióta :)


a fejlődés nem merül ki a munkahelyi munkában

2018. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit szeretnél. Én hasonló cipőben voltam, meg se fordúlt volna ilyen a fejemben. De ha te ezt akarod akkor igenis csináld ezt.
2018. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, h. jóeszű vagy.

Miért nem tanulsz informatikusnak, mérnöknek, prog.-matekosnak? Hihetetlenül jó fizet, és óriási rájuk a kereslet jelenleg is.

2018. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én két diplomával voltam bizt őr miután nem bolt állásom gyorstalpalón letettem egy bizt őr tanfolyamot és még a tanfolyam alatt ebben dolgoztam.


Röhej ezt "szakmának" hívni, egy nagy fos nem szakma.


Ott is hagytam 1 nap alatt amikor találtam más melót.

2019. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!