Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több napos kiküldetés esetén...

Több napos kiküldetés esetén milyen szállást biztosít a munkáltatótok? Egy vagy több ágyas szoba? Külön, vagy közös fürdő?

Figyelt kérdés

2018. dec. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az változó, hogy egy vagy két ágyas a szoba, de mindenkinek jár a saját külön szoba, amihez természetesen saját fürdőszoba is tartozik. Egy külső cég intézi a foglalásokat, ők a legalább három-négy csillagos hoteleket preferálják.
2018. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

"Leveszem" a vállukról ezt a terhet.

Mindig én keresem a szállást.(első alkalommal bizalmatlanok voltak de utána rám hagyták.)

Értelemszerűen nem hoteleket hanem panziókat,vendégházakat választok szállásnak lehetőleg reggelivel...A munka végeztével a munkáltatóm által megadott számla címre kérem a számlát.

2018. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját szoba, normális helyen, ahol van fürdő is, fizetést, foglalást ők intézik

Az előző helyem is, annyi különbséggel, hogy nem utalásos fizezés volt, hanem bankkártyával fizettem én, a nevemen céges kártyával természetesen

2018. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek saját, franciaágyas szobája van, fürdővel. Még mikor próbaidős voltam, egy szintén próbaidős, azonos nemű kollégával utaztunk el egy hétre, és teljesen meglepődtünk, hogy külön-külön kaptunk egy kb akkora szobát, mint az akkori albérletem volt.
2018. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!