Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a karrierépítés fő lépései...

Mik a karrierépítés fő lépései? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Mondjuk egy középszerű cégnél, ha valaki elkezd dolgozni, de karriert akar, akkor milyen létrákat kell megmásznia, hogy kell cselekednie, viselkedni, a kollegákhoz viszonyulni, stb.?

Mik a legjobb lépések, lehetőségek, stb., amik közelebb visznek a karrier csúcsához, vagy ahhoz legközelebb?


2018. dec. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Fölfelé nyalni, lefelé taposni. Ahogy én látom, ez nagyjából mindig beválik.
2018. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóságot kell sugallni, szellemesen elbeszélgetni, alázatosság, de méltósággal, nem szabad csicsának se lenni.Jelentkezni a feladatokra, ötleteket javasolni, ha ezt a főnök felhozza a csapatnak,ha csak magadtól ötletelsz buzgómócsingnak fogsz tűnni.
2018. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.


Nekem egy munkahelyen eltölött idő az max 2 év, utána vagy kirúgnak vagy én lépek le.


De volt olyan hogy 2 hónap múlva rúgtak ki.


Vagy 3 hét után én léptem le.

2018. dec. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk jól, megbízhatóan, lelkiismeretesen, eredményesen kell dolgozni. Ha ez nincs meg akkor felesleges ecsetelni. Ha megvan akkor pedig lehet forgatni a szakirodalmat, millió oldalnyi könyv, tréning, szaklap stb foglalkozik a témával.

Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen iparágban, szektorban milyen szintről, hova akar valaki eljutni

2018. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felfelé nyalni, lefelé taposni, oldalra könyökölni. A feladataidat éppen csak úgy nagyjából kell megcsinálni, pluszmunkát meg sosem szabad vállalni. Ha ugyanis jól dolgozol, csicskaként könyvelnek el és egy életre beragadsz ebbe a szerepbe, sosem lépsz előrébb, nem leszel kis- majd nagyfőnök. Tehát a munkád csak úgy nagyjából legyen kész, hogy sok időd és energiád legyen a többi, fontosabb dologra: smúzolás a kisfőnökkel, hetente együtt sörözés a nagyobb főnökkel, kollégák bemószerolása, itt-ott hallott ötletek tálalása sajátként. Ha ez jól megy, el fogsz indulni felfelé a ranglétrán, kisfőnökként majd kapsz csicskákat, akikkel elvégezteted a saját munkádat is és még több időd lesz arra, hogy benyald magadat a nagyfőnökök közé.
2018. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából a legtöbb helyen az csinál karriert, aki egyszerűen jófej. Nem úgy csinál mint ha jófej lenne, hanem tényleg az.
2018. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!