Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak és nők, mi a véleménye...

Férfiak és nők, mi a véleményetek erről a férfiról? Egy munkatársamról van szó.

Figyelt kérdés

Nem beszélget szinte senkivel, ritkán mosolyog, csendes.szomorúak a szemei, és úgy az egész lénye annak tűnik.a munkáját maximálisan tökéletesen elvégzi és nagyon okos.nagyon jól néz ki, ízlésesen öltözködik, egyszerűen, férfiasan, fiatalosan.

Nagyon szimpatikus nekem, de nem tudok róla szinte semmit.írtam, hogy ritkán mosolyog.ez inkább azt takarja, hogy az elmúlt napokban mikor rámosolyogtam, halványan viszonozta.ezt leszámítva nem láttam még mosolyogni.nem búval bélelt, inkább csak mélázó, szomorkás.

Szerintetek?próbáljak nála nő létemre kezdeményezni?még sohasem tettem, nem volt rá szükség, de őt megismerném.és ha igen hogyan?



2018. dec. 5. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak ilyen visszahúzódó típus lehet. A pletykákba, semmitmondó beszélgetésekbe nem tud beleszólni, így a munkatársakkal nehezebb összehaverkodnia, eddog nem is siketült neki.

Ha csak barátkozni szeretnél vele, akkor miért ne kezdeményezhetnél? (Ha párt keresnél, se lenne baj szerintem, de van, akit taszít ez.)

Kezdj el arról beszélgetni, ami körülöttetek van, pl. a munkátokról, persze nem kell leragadni itt, de ha te is szimpatikus vagy neki, akkor úgyis rá fog harapni.

2018. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívjad el moziba, de beszélgetni is legyen időtök, minimum 3/4 óra, vagy a film előtt, v a film után, vagy cukrászda, pizza, v egyéb progik, pl planetárium
2018. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én lennék...

De ha annyira okos, akkor nem fog munkahelyi afférba kezdeni, szóval inkább ne nyomulj, legyél barátságos és ennyi.

2018. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezni kezdeményezhetsz nyugodtan.

Ez hülyeség hogy nők nem kezdeményezhetnek.


Bár nem hiszem hogy lesz eredménye.

Jól el van ő magának úgy ahogy van.

2018. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfi, ha akar valamit, megtalálja a módját, hogy kezdeményezzen.

Ha neked pont ő jön be, inkább kicsit feltűnősködj előtte, "vezesd rá". Ha még akkor se kezdeményez, akkor meg fogadd el, hogy nem érdekled.

Én ugyanez vagyok nőben, mindenki azt hiszi, hogy visszahúzódó és félénk vagyok, pedig egyszerűen csak az van, hogy dolgozni járok be a fizetésért, megvan a férjem és a baráti köröm, és nem akarom az X-edik kolléga magánéletét nyomomnkövetni, mert nem érdekel.

2018. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!