Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van esélyem szórakozott...

Van esélyem szórakozott proffesszor tipuskent szakacskent dolgozni?

Figyelt kérdés
Tök szórakozott vagyok es eleg lassú , tanult , humoros

2018. dec. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt csak a lassúval van a baj, de azon is lehet alakítani.
2018. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lassú elég nagy baj. Ha szétszórt is vagy, akkor ne erőltesd.
2018. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szórakozott leszel, hogy pl. mákos-bablevest tálalsz nem biztos, hogy díjazzák majd a főnökeid.
2018. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mégis milyen munka passzolna igy?
2018. dec. 7. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Könyvtáros meló.
2018. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is borzasztó szórakozott voltam korábban, de sokat változtam így 32-edik szülinapomra. A gyakorlat, a rutin rengeteget számít, előbb-utóbb belejöhetsz olyan dolgokba is, amik korábban elképzelhetetlennek tűntek. Még a sebesség is tud javulni. (Persze azért alap személyiségbeli különbségek vannak emberek között, és ez nem is baj.)


Most pont járok egy hobbi főzőtanfolyamra, korábban ez elképzelhetetlen lett volna, introvertált is voltam meg iszonyú szétszórt.

2018. dec. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakácsként mondom, hogy a hobbi főzőtanfolyamnak semmi köze sincs a valódi szakmabeli munkavégzéshez. Ilyen paraméterekkel ez nem a te pályád.
2018. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szakácsként mondom, hogy a hobbi főzőtanfolyamnak semmi köze sincs a valódi szakmabeli munkavégzéshez. Ilyen paraméterekkel ez nem a te pályád."


Igen, az rossz példa volt. Arra gondolok, hogy bármilyen munkát is végzel, muszáj beletanulnod, hogy jobban koncentrálj és tartsd a tempót. Nem mindenkinek fog menni minden munka, de rengeteget lehet javulni, ha valaki igazán szeretne.

2018. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!