Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol ugyfelfogadasi ido van,...

Ahol ugyfelfogadasi ido van, ott csak addig dolgoznak vagy van utana zaras utan is munka?

Figyelt kérdés
Pl. Okmanyiroda a heti ugyfelfogadasi idejuk 30 ora es 40 azaz heti teljes munkaidoben vannak bejelentve. Akkor most egy okmany,bank,posta stb ugyfelfogadas utan azonnal nem rohannak haza?

2018. dec. 10. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert az igazsagtalan lenne mert en 40 orat dolgozok 1 heten. Akkor a posta, okmanyiroda stb bank van ahol heti 30 ban vannak nyitva. Maradek 10 oraban otthon vannak ? Mig mi dolgozunk :(
2018. dec. 10. 14:48
 2/7 Metionin ***** válasza:
Igen, utána még dolgoznak. Pl. sok helyen délig van ügyfélfogadás utána meg az átlagokat számolják meg regisztrálnak meg könyvelnek meg mittudomén. Bankban, postán szerintem kitöltik a napi 8 órát az ügyfelekkel.
2018. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi időre vannak bejelentve, amennyit dolgoznak. Ha 30 órát dolgoznak, akkor nem 40 órára vannak bejelentve, és a maradék 10-et megkapják ajándékba. De igen, ügyfélfogadási időn túl is van munka, ebédidőt is valószínűleg le kell dolgozniuk...
2018. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, az ebédidőt nem kell ledolgoznunk de az ügyfélfogadás zárása után is dolgozunk, úgyhogy nem kell aggódni.
2018. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen le kell. Dolgoztam hivatalban, nekünk le kellett.
2018. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat tapasztalatokat ! Varok tovabbiakat is! :)

Teljesen elkavarodtam.. azt hittem pl egy helyen 2X csak 12ig vannak megjegyeztem h de jo utana egybol mehettek otthon mindenre jut ido stb es letamadtak h en ne gondoljam h delbe elmennek mert csak fel4 utan..

2018. dec. 10. 16:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztan en ebbol csak annyit erzekeltem h 8 tol 4 ig dolgozok
2018. dec. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!