Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hova menntetek dolgozni...

Ti hova menntetek dolgozni suli után?

Figyelt kérdés
Értem itt konkrétan arra az emberre akinek esetleg nem volt szakmája csak érettségije vagy esetleg volt szakmája már de nem akart még abban dolgozni szóval ilyen ideiglenes melóként ha volt ilyen ember akkor hova mentetek? Mert jelenleg én még amit szereztem szakmát nem akarok elhelyezkedni benne (nem a szívem csücske a szakma, meg tulajdonképp azt csak úgy kaptam az érettségi mellé de szinte 0 képzés mellett). Elfogok menni tanfolyamra csak dolgozni is akarok csak fogalmam sincs hova tudnék menni.

2018. dec. 12. 04:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik gyárba operátornak. Én egyetem előtt/mellett beugrós voltam egy mezőgazdasági vállalkozónál, traktoroztam
2018. dec. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is csak érettségim van, nem gyárba mentem dolgozni.

Most az összes futószalagmunkás ide fogja írni, hogy mennyé gyárba hö.

2018. dec. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a call centert ajánlották miután kijöttem a suliból, mert egy ilyen meló általában(!) reggel 8kor kezdődik, óránként 10perc szünet, 4kor vége a munkaidődnek, és ülsz a gépednél. Persze keveset fizet, és ne is akard ebben építeni a jövőd, de nekem első munkahelynek bejött, tényleg volt egy olyan "suliba vagyok" fílingje és mégis dolgoztam, pénzt kerestem. Szóval ahhoz jó volt hogy fél év múlva sokkal bátrabban menjek egy jobb munkahelyet keresni.
2018. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Informatikát végeztem, de grafikus akarok lenni. Jövőre fősuli, addig gyárazok egyet. El lehet lenni, olyan helyen vagyok ahol a 8-ból jó ha 4 órát kell dolgozni és az is lébecolós munka.
2018. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én befejeztem a sulit, utána elmentem dolgozni a szakmámban egy céghez.


Na onnan 3 hónap múlva kirúgtak, mondjuk nem is baj, azóta csődbe is ment a cég, de amúgy se tetszett, nem értett senki semmit, ez van.


Na és utána kezdenem kellett valamit magammal, sehova se vettek fel, faterom elintézte hogy felvegyenek egy céghez, pár évig excel táblázatokat szerkesztettem nap mint nap, meg sofőrködtem, de annak is vége lett.


Na azóta interneten keresek állást több kevesebb sikerrel, van amikor felvesznek de idővel kirúgnak, most ilyen a helyzet.

2018. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak érettsegim van suli után árufeltöltő voltam egy szupermarketben. Össze tettem a két kezem, hogy felvettek, szerencsere épp emberhiány volt.
2018. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érettségim van és vendéglátós szakmám. Egy évig otthon voltam, nem csináltam semmit. Most már 8 hónapja házigondozó vagyok egy faluban
2018. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél evet voltam a gyárnal ahol suli alatt gyakkrlatoztunk. "Szerencsére" fel év utan kirugtak, es uj, jobb lehetosegek nyiltak meg.
2018. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Úgy látszik nem éppen a legkönnyebb még első állást sem szerezni főleg olyat ami tetszik is.
2018. dec. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!